06 Гру 2022, 15:50

Суперсильна жінка допомогла влаштувати святкову вечірку на Різдво

Вперше за три роки багато хто зможе відвідати своїх близьких цього Різдва без обмежень, пов’язаних з пандемією. Але, на жаль, так не у всіх. Нещодавні дослідження показують, що майже чотири мільйони британців вважаються хронічно самотніми — порівняно з 2,6 мільйонами 2020 року.

Щоб привернути увагу до проблеми самотності цього святкового сезону, медіакомпанія Wonderhood Studios запустила свій щорічний різдвяний фільм, цього разу нагадуючи глядачам, що не у кожного є хтось, і закликаючи всіх піклуватися один про одного.

У фільмі «Spot me» розповідається історія чоловіка, якому було надто соромно зізнатися, що йому нема з ким провести Різдво, і потрапив у павутину брехні, коли вигадував, що влаштовує «найбільший святковий захід».

Софі Сейц та Симона Вейлборг із Wonderhood Studios сказали: «Нам обом дуже пощастило, що ми можемо поїхати додому і провести час зі своїми сім’ями на Різдво, але не всім так пощастило. Ми сподіваємося, що наш фільм проллє світло на цю проблему і спонукає інших перевірити, що відбувається довкола — самотність не завжди легко помітити на відстані».

Тео Джеймс Крекіс із Knucklehead додав: «Наша мета полягала в тому, щоб зняти гірко-солодкий фільм, який допоміг би привернути увагу до дивовижної роботи самаритян, а також щоб наша аудиторія усвідомила, що Різдво може бути особливо самотнім часом для деяких людей. Так легко сприймати наших друзів і сім’ю як належне, тому цього Різдва приділіть хвилинку і зробіть все, що у ваших силах, для нужденних».

Метью Грей, корпоративний менеджер по роботі з клієнтами в Samaritans, сказав: «Ми живемо у невизначені часи, і світ став для багатьох дуже тривожним місцем. Вплив глобальної пандемії, а також побоювання щодо кризи вартості життя торкаються багатьох людей. Ми раді, що Wonderhood Studios вирішили зібрати гроші та підвищити обізнаність самаритян. Кожні 10 секунд наші волонтери відгукуються на заклик про допомогу, і завдяки приголомшливій підтримці таких організацій, як Wonderhood Studios, наші волонтери можуть продовжувати допомагати всім, хто намагається впоратися із ситуацією, у будь-який час дня та ночі».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео