25 Кві 2022, 13:57

Snickers заявив, що залишить «вени члена» на батончику

Snickers припинив чутки в соцмережах про те, що він згладив шоколадну начинку на цукерці, щоб усунути те, що деякі характеризують як «вени члена».

Цього тижня бренд, який належить Mars, заявив у Twitter, що «всупереч трендам у Twitter… Вени ЗАЛИШАЮТЬСЯ!».

Snopes.com, який спеціалізується на фактчекінгу популярних чуток, простежив джерело чуток до фотографії, що поширюється в соцмережах, на якій зображений незвичайно гладкий батончик Snickers, а також твердження про те, що він вилучив вени з батончика через те, що вони нагадують контент для дорослих.

Snopes дійшов висновку, що гладкий батончик міг бути «одноразовою акцією», можливо, через помилку виробництва. Але сайт знищив чутки: «Mars не видалив «вени члена» з цукерок після тиску «розбудженого натовпу». Насправді ми не знаходимо жодних закликів до видалення цієї «вени»».

Крім того, сайт зробив висновок, що ця чутка пов’язана з кроком компанії Mars на початку цього року змінити персонажів M&M’s, включаючи пом’якшення сексуального стилю персонажа Зеленого.

Цей випадок є ще одним доказом того, що брендам комфортніше, ніж будь-коли, занурюватися в колись табуйовані теми, особливо в соціальних мережах, коли вони змагаються за увагу споживачів.

Твіт Snickers «Вени залишаються» отримав майже 50 тис. ретвітів та 393,4 тис. лайків.


Нагадаємо, що компанія Mars у березні заявила про зупинення своєї діяльності в росії. Компанія призупинила нові інвестиції в росію і не буде ані імпортувати, ні експортувати свою продукцію в росію чи з неї.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео