13 Тра 2022, 13:28

«Що раніше?»: гумористичне YouTube-шоу допомагає волонтерам із Запоріжжя

Гумористично-сатиричний YouTube канал «Стусани» імені Василя Стуса, випустив перший епізод шоу «Що раніше?». Українські коміки привертають увагу до збору коштів для волонтерів із Запоріжжя.

Канал «Стусани» — це команда коміків, операторів, монтажерів, фотографів та інших молодих фахівців, які ще до війни переїхали з Запоріжжя до Києва.

Проєкт було створено задля збору коштів на потреби Волонтерського центру Запорізького Національного Університету (отут телеграм-канал, де можна прочитати на що збираються кошти, а також побачити всі звіти). Саме цей виш закінчувала вся команда «Стусанів».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Перший проєкт каналу — шоу «Що раніше?». Це інтелектуально-гумористична гра, в якій беруть участь два гравці. Кожен з них має по 5 пар історичних подій. Гравець зачитує два факти опоненту, а той повинен визначити, що відбулось раніше.

У шоу коміки згадують важливі світові та українські історичні події, а також мемні ситуації, на кшталт: «Коли на януковіча впав вінок?» або «Коли лукашенко сказав, звідки на Білорусь готувався напад».

У першому випуску до Стусанів завітав засновник UA Stand-Up Agency Іван Жорноклей.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео