15 Лют 2024, 16:55

Самотніх користувачів iPhone та Android познайомили один з одним у гумористичному ролику

До Дня святого Валентина Android представив ролик «Finding Love with Ziwe», який зосередився на обтяжливих емоційних витратах, що відчувають користувачі телефонів, коли надсилають один одному SMS-повідомлення.

Через серію інтерв’ю з реальними людьми ролик має на меті висвітлити культурну стигму навколо Android у США та допомогти користувачам iPhone усвідомити, що вони втрачають кохання через те, що Apple підтримує застарілу технологію SMS-повідомлень.

Хоча Apple нещодавно оголосила, що планує замінити SMS на більш сучасну технологію RCS, стигма навколо Android може залишитися.

Інтерв’ю вела американська журналістка, комікеса і письменниця Зіве Фумудо. Вона познайомила самотніх користувачів iPhone з тими, хто користується Android. Таким чином Зіве прагнула допомогти користувачам iPhone усвідомити, що вони можуть втратити можливість знайти свою ідеальну пару через упереджене ставлення до Android.

Ролик був створений агенцією DAVID Miami.

«Обмін повідомленнями лежить в основі процесу знайомства. І як будь-які хороші стосунки, спілкування між користувачами Android та iPhone має бути безперешкодним, інклюзивним та безпечним. Настав час подолати упередження щодо Android і не дозволити йому стати причиною втраченого любовного зв’язку», — каже Адрієнн Лофтон, віце-президентка з глобального споживчого маркетингу Google.

«Негативний досвід спілкування через SMS трапляється лише в чатах між iPhone та іншими пристроями, такими як Android, і створює культурні упередження. Знайомства і так є складним процесом, а для багатьох людей стигма навколо Android робить його ще складнішим. Зрештою, наша мета — підвищити обізнаність користувачів iPhone про те, що через ігнорування цілком гідних користувачів Android вони можуть втратити потенційне кохання», — говорить Рафа Донато, головний виконавчий директор DAVID Miami.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео