10 Лип 2023, 10:26

Сабіна Абляева стала директором інформаційної політики і стратегічних комунікацій «Укрзалізниця»

Сабіна Абляева, яка довгий час працювала керівником віддділу маркетингу канала ICTV,  відповідатиме за стратегічні комунікаціі та інформаційну політику  АТ «Укрзалізниця».

Укрзалізниця» відрізняється масштабами, різноманітністю кейсів, можливими проектами та потенційними кризами. За рік «Укрзалізниця» зробила великий прорив та стала love brand для всіх українців. Зараз важливо не втратити отриманий кредит довіри, лояльності та відповідати сподіванням наших клієнтів. І головне — ми вже переходимо від порятунку до відбудови. Тому на всіх чекає багато крутих проєктів та їх креативна комунікація за кращими традиціями телебачення.
Сабіна Абляева

З 2018 року Сабіна Абляева працювала керівником прес-служби ICTV, а згодом стала керівником відділу маркетингу ICTV.

У 2014-2016 роках вона була начальником відділу зв’язків із громадськістю та пресою телеканал «Україна», а також начальником департаменту розвитку бренду телеканалу «Футбол». Починала кар’єру у Pleon talan, SPN Ogilvy, Hoshva PR.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео