09 Чер 2023, 15:07

Ролик показав, що буде, якщо дозволити ШІ написати рекламу до Дня батька

У своїй новій рекламі виробник шотландського віскі The Glenlivet прагнув зруйнувати поширені стереотипи про те, що означає бути батьком.

Бренд звернувся до штучного інтелекту чат-бота ChatGPT для створення сценарію промо-ролика і, як і очікувалося, отримав у відповідь сценарій, де батько і сини в поході, разом рибалять, розпалюють багаття з гілочок… Ну, зрозуміло, про що.

У 4-хвилинному фільмі бренд запросив реальні сім’ї прочитати сценарії, і це призводить до чарівних результатів, оскільки швидко виникають діалоги про те, що насправді означає бути батьком.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«У цей День батька ми проливаємо світло на всіх батьків, які кидають виклик традиційним уявленням про те, що таке батьківство сьогодні, у рамках нашої місії переосмислення норм і руйнування стереотипів в односолодовому шотландському віскі і не тільки», — говорить Йохан Радоєвскі, віце-президент з маркетингу шотландського, ірландського і престижного віскі Pernod Ricard в США.

«Завдяки провокуючому креативу та цікавому досвіду IRL з партнерами, які представляють батьківство в різних формах, ми втілюємо в життя нове бачення батьківства, щоб допомогти батькам по всій країні відчути себе представленими».

Фільм, створений рекламним агентством CPB London, транслюватиметься на платних та власних каналах The Glenlivet з 5 по 18 червня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео