03 Лют 2023, 11:30

Кампейни з топами світу, кодовий план. Ретроспектива тижня з Юлією Соловей

Як пройшов робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Юлія Соловей, Head of Partnership UNITED24.

Як минув тиждень?

Насичено, як завжди в UNITED24. У фандрейзинговій платформі, яку ініціював Президент України, я очолюю відділ партнерств, а отже разом із командою нон-стоп займаюся пошуком нових донорів, амбасадорів, створенням нових колаборацій. На нас лежить величезна відповідальність за багатомільйонні збори на підтримку України. З одного боку, це виснажує, а з іншого — надихає, бо ми працюємо з людьми з усього світу, які щиро підтримують Україну. 

Серед великих новин цього тижня: ми погодили нові кампейни з міжнародним офісом Uber і BMW в Україні, підготували запуск нового амбасадора, про якого ви дізнаєтесь наступного тижня, і запустили колаборацію Imagine Dragons зі SkyUp — легендарний гурт не лише вітає пасажирів на борту літака UNITED24&SkyUp, але й розігрує поміж усіма, хто задонатить через UNITED24, два квитки на будь-який свій концерт аж до 2025 року. 

Амбасадор UNITED24 Марк Гемілл в інтерв’ю Politico сказав, що відданість справі нашої команди надихає його.

Серед маленьких історій, які надають сил: амбасадор UNITED24 Марк Гемілл в інтерв’ю Politico сказав, що відданість справі нашої команди надихає його. Разом із режисером кліпів Imagine Dragons Таєм посміялися з його ідеї відкрити в США фонд для підтримки України й назвати його “Under the table”, адже Тай зустрічав 2023 рік у Бахмуті під столом через вибухи, поки українці, яких він знімав, підіймали поруч келихи за перемогу.

А ще 1 лютого придумала для себе фразу, щоб не боятися цього самого місяця: «Привіт, лютий! Ми люті теж».

Відкриття тижня

Англійське слово “stress”, окрім очевидного перекладу, також означає «зробити наголос, акцентувати». Упустила це в шкільній програмі. Цікаво, як слова самі підказують тобі: менше стресу — менше акцентів та наголосів.

Менше стресу — менше акцентів та наголосів.

У наших силах сприймати життєві події більш рівно, не драматизувати й не накручувати самотужки. Звісно, геть рівна лінія — ознака смерті. Але не доводити себе до піків, до сильного стресу — цьому варто вчитися.

Що дістало за тиждень?

Нічого нового: росія. 

Музика тижня

Три пісні на повторі цього тижня: трек з нового альбому амбасадорів UNITED24 Imagine Dragons — “Crushed”, Florence and the Machine — “Free”, Океан Ельзи — “Перша пісня” з альбому Gloria, якому скоро 13 років.

Що почитати?

Уже рік не розлучаюся з книгою «Подолати минуле: глобальна історія України» Ярослава Грицака. Вона була зі мною і на всесвітній виставці в Дубаї у січні 2022-го, і у тривожній валізі в лютому, в усіх поїздках. Врешті-решт повернулась у рідний Київ і продовжує жити на поличці біля ліжка.

Історія має неймовірну здатність заспокоювати. 

Це перша для мене книга з історії України, що читається легко і водночас відповідає на безліч питань про те, що означає народитися й жити в Україні. Я звертаюсь до конкретних історій, розділів і героїв, як до мудрого друга, за порадами, які дуже потрібні в такі складні часи. Історія має неймовірну здатність заспокоювати. 

Що подивитися?

Взагалі не сприймаю зараз драми, які раніше обожнювала. Наприклад, «Холодну війну» Павліковського. Думаю, це тому, що драми стало забагато в житті. Вже кілька разів передивлялась «Володаря перснів», особливо моменти, де з’являється Гендальф Білий із військом, дерева йдуть воювати, привиди вбивають орків. Тобто епізоди, де добро зрештою перемагає зло, яке здавалося всесильним. Останнє, що підняло настрій після важкого тижня, — чорно-біла комедія 1952 року «Ми не одружені!» з Мерилін Монро. Окреме задоволення від оригінальної озвучки.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Цього тижня топовими в розділі «екранний час» були Telegram, Gmail, Zoom. Теж нічого нового.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

У мене є план під кодовою назвою «Правильно впасти». Назву взяла зі школи сноубордингу. Це коли відчуваєш, що втрачаєш контроль, присідаєш, а потім падаєш самостійно, щоб сильно не забитися і бути в змозі піднятися. 

Тож, коли закрию термінові задачі, планую «Правильно впасти», щоб у понеділок встати з новими силами. Висплюсь, сходжу до психолога й на пілатес, проведу час із коханим. 

Порада — тепло вдягтися і прогулятися берегом Дніпра. А якщо вам нікуди не хочеться, то просто тепло вдягтися. Календарний рік іде за графіком. Обов’язково буде весна. Обов’язково буде перемога. А поки — лютуємо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео