Казочки «на замовлення», наполегливість, «Аматори». Ретроспектива тижня з Яною Малаковою
12 Кві 2024, 13:11
PR

Казочки «на замовлення», наполегливість, «Аматори». Ретроспектива тижня з Яною Малаковою

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Яна Малакова, керуюча партнерка агенції B2B PR.

Як минув тиждень?

Усе вийде, якщо бути достатньо наполегливим.

Цього тижня в моєму житті комунікаційниці сталася одна дивовижна річ. Є іноземна журналістка, за якою я ганялась майже два роки. Я запітчила їй всі можливі теми, які лише могла вигадати, але ніколи не отримувала відповіді (ну ви знаєте, нормальний стан життя піарника). За цей час вона змінила три топових світові медіа. А цього понеділка я раптом отримала від неї листа із запитом на коментар спікерки, про яку вона потім скаже, що вона була fantastic.

І тут важливий не стільки факт того, що стався цей коментар, скільки своєрідне нагадування, що все вийде, якщо бути достатньо наполегливим (банальність-сентиментальність, вибачте).

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Відкриття тижня

Бум українського документального кіно.

До повномасштабного вторгнення документальних стрічок в Україні виходило не те, щоб багато. З тих, що бачила і запам’ятались: «Земля блакитна, ніби апельсин», «Жива Ватра», «Весільний спадок».

Зараз українська документалістика активно говорить про війну, з’являється багато нових фільмів. «20 днів у Маріуполі», який побачив весь світ і який приніс Україні перший Оскар. Але не лише він.

«Аматори» — історії українців, що ніколи не тримали в руках зброю до 24 лютого 2022 року і пішли захищати свою країну.

Дебютний повний метр Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна», про нього ще розповім далі. 

Що дістало за тиждень?

Дістало власне невміння вчасно лягати спати. А ви, до речі, спите 8 годин на добу?

Музика тижня

Автентичне українське етно. Послухайте голоси українських жінок, які співають ті самі пісні, які співали їхні мами й бабусі 100 років назад. Це неймовірно потужно. Для повноти досвіду рекомендовано підспівувати.

Що почитати?

Сюжети казок — ідеальні приклади, як будувати сторітелінг.

Казочки, я не жартую. Професійну літературу ви й без моїх рекомендацій почитаєте. По-перше, казки заспокоюють. Кажу це як людина, яка щовечора читає вголос мінімум три казочки «на замовлення». Ось сталась якась біда, а ось вже й хеппі-енд — мозок радіє швидкому вирішенню проблеми, хоч і не справжньої.

Професійна користь тут теж є: сюжети казок — ідеальні приклади, як будувати сторітелінг.

Що подивитися?

Фільм «Ми, наші улюбленці та війна» Антона Птушкіна. Він провокує багато сліз і спогадів від початку великої війни, які ви, можливо, не готові були ворушити. Але в ньому так само багато світлих і життєствердних кадрів. Це фільм про те, як українці у настрашніші моменти цієї війни рятували тварин, були поруч і залишалися людьми.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • YouTube Music (heavy user)
  • усі можливі месенджери (більшою мірою Telegram, WhatsApp і Facebook Messenger)
  • Gmail (ви знали, що йому виповнилося 20 рочків нещодавно?)

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Споглядання тварин — як медитація.

Поведу свого 3-річку в зоопарк, він великий фанат жирафів і слонів. І ви сходіть! Споглядання тварин — як медитація. А гроші, які ви витратите на квитки, = гарантія того, що тварини будуть доглянуті й нагодовані.

Або зводіть когось рідного й коханого на сніданок / обід на затишній терасі.

Гарних вихідних 💛

Розкажіть друзям про новину