17 Лис 2023, 11:46
PR

Кастомні GPTs, екологічне снодійне, «cкільки тої зими!». Ретроспектива тижня з Олесею Стойко

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Олеся Стойко, Managing Partner Havas PR Ukraine та PointeR Agency.

Як минув тиждень?

Відчувається сильна внутрішня готовність підприємців не зупинятися, поки є така можливість.

Бізнес-життя залишається досить активним, незважаючи на песимістичні очікування щодо зимового періоду і блекаутів. На тижні вчергове було багато нових запитів, зустрічей та консультацій. Відчувається сильна внутрішня готовність підприємців не зупинятися, поки є така можливість. Тож, незважаючи на найближчі кілька місяців, ми дивимося в майбутнє досить оптимістично. Як в нас люблять казати: «Скільки тої зими!».

Відкриття тижня

Кастомні GPTs, які були трохи раніше анонсовані Семом Альтманом із Open AI. Штучний інтелект та сервіси, пов’язані з ним, розвиваються стрімкіше, ніж можна було очікувати. Доводиться тримати руку на пульсі, бо PR — це та сфера, де нові технології сильно впливають як на інструментарій, так і на комунікації загалом.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Що дістало за тиждень?

Те, що й усіх, — війна. Проте доводиться жити з цим як з новою нормою.

Музика тижня

Тут буде хвилинка самореклами, бо зараз я переважно слухаю Stress Relief-музику із власного YouTube-каналу Insomnia MSC, який почала розвивати кілька місяців тому. Це мій спосіб привести до ладу нервову систему та моє екологічне снодійне. Музику для розваги останнім часом не слухаю. 

Що почитати?

Як правило, читаю кілька книжок паралельно, під настрій. Зараз це «48 законів влади» Роберта Гріна, «Майстри масштабування» (автори Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф), «Уламки дитячих травм» Донни Джексон Наказава, «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь та «Моральні листи до Луцілія» Сенеки. 

Що подивитися?

Якщо «для роботи», то варто переглянути презентацію Сема Альтмана про нові можливості GPT. Стає зрозуміло, куди рухаються технології і як буде змінюватись найближче майбутнє. 

Якщо для дозвілля, то останнім часом полюбляю переглядати фільми кінця 90-х. Фільм цього тижня — це «Гра» від режисера Девіда Фінчера. Фільм учить цінувати справжні речі та показує, що життя, яке ви «живете», насправді може бути зовсім «неживим».

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Усе дуже прозаїчно: месенджери, робоча пошта, диктофон. Ну і ще трохи YouTube Студії 🙂

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Провести якийсь час обличчям в подушці й зустрітися з друзями. А якщо вам захочеться трохи себе побалувати, то можна сходити на будь-який фільм в RE’LUX.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео