12 Січ 2024, 13:12
PR

«Несеться», кристалізація мрії, зимова казка. Ретроспектива тижня з Марією Лисицею

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Марія Лисиця, PR та SMM менеджер в OLX Україна, Казахстан, Узбекистан.

Як минув тиждень?

Хочеться тут сказати, що цей тиждень не минув, а дуже швидко пролетів. І хоч це вже другий робочий тиждень у цьому році, та багато людей тільки вийшли з відпусток, тому девіз цього тижня — «несеться». Але можу точно сказати, що я люблю коли все динамічно, класно, швидко, багато нових ідей та проєктів.

Головне завдання, яке треба було вирішити цього тижня, — закрити тендери в Казахстані та обрати партнерів на подальший наш рік. Із цим успішно справилась, тому можна трішки видихнути.

Хочу давати більше, ніж від мене очікують.

А ще провела консультацію експерту щодо розвитку соціальних мереж. Люблю ділитись своїми знаннями та розумію, що навчати мені подобається. Обожнюю задоволене обличчя людей після консультації та роблю все задля того, щоб людина повною мірою отримала відповіді на свої запитання. Зрозуміла, що хочу давати більше, ніж від мене очікують.

Окрім цього, почала нове навчання по «Самопродюсуванню». Думала перепочити трохи після останнього завершеного навчання, але відчула, що мені це необхідно. Розумію, що в моїй сфері не можна стояти на місці, а потрібно йти в ногу з часом, цікавитись новинками, трендами та розвивати себе. Це я люблю, тому роблю із задоволенням.

Відкриття тижня

Так, як казала вище, цього тижня в мене почалось нове навчання. Зараз вступна частина, і вона більш мотиваційна та психологічна. Тобто ми ставимо цілі на навчання, що хочемо досягнути. А так, як я обожнюю планування, ставити цілі та досягати їх — це для мене суперцікаво. 

Я почала ґрунтовно аналізувати свої мрії.

Там був урок щодо кристалізації мрії, який став для мене відкриттям. Що частіше за все наші мрії можуть бути не нашими, а чужими, тобто нав’язаними. Коли ти знаходишся в потоці величезної інформації, ти не задумуєшся над глобальністю своєї цілі/мрії. І коли ти розбираєш її на частини — що дасть мені ця мрія, який ефект вона принесе мені і т.і., то ти розумієш, що ти хочеш досягнути мрію, яка по факту тобі і не потрібна, яка не принесе тобі кінцевого задоволення. 

Насправді ця думка дала мені багато поштовхів для роздуму, і я почала ґрунтовно аналізувати свої мрії і відкрила для себе саме своє.

Тому дуже рекомендую над цим порефлексувати, поставити свої цілі та мрії і, звичайно, досягати їх із задоволенням.

Що дістало за тиждень?

Дуже не люблю, коли задумане просувається повільно й не від тебе залежить.

Адже я роблю все швидко, динамічно й хочу відразу результат. А коли результат проєкту залежить не тільки від тебе, а треба чекати ще купу погоджень, це мене дуже дратує 🙂

А також уже хочеться тепла, сонечка й нашої перемоги.

Музика тижня

Раніше музика була невід’ємною частиною мого життя, особливо коли я їздила на роботу в офіс. Зараз це відбувається набагато рідше, тому що працюю з дому. 

Але минулого року для мене ще більшим відкриттям став гурт «Без обмежень». Дуже подобається їх пісня «Дим».

Полюбляю слухати музику, коли їду сама за кермом — від цього прямо отримую насолоду.

А зараз хочу повернути у своє життя більше книг, тому перевагу надаю саме їм.

Що почитати?

Наразі закінчую читати книжку Олександри Фідкевич «Як начинити гадюку салом». Цікава книжка про створення кулінарного бренду №1 в Україні з покроковою інструкцією. Мені подобається, що вона легко написана — я полюбляю дізнаватись, «як воно було насправді».

А ще купила собі дві книжки, бо дуже вже їх всі рекомендували — це Ґреґ Маккеон «Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» та Джеймс Клір «Атомні звички». 

Це будуть мої наступні книжки на прочитання.

Що подивитися?

Якщо ви ще не бачили український фільм «Довбуш», то дуже раджу до перегляду! Неймовірна природа, вбрання та актори. Напевно, це найкращий український фільм, який я бачила останнім часом. Готова переглянути його ще не один раз.

І цього тижня ще подивилася міні-серіал «Берлін» 2023 року. Такий стиль фільмів мені до вподоби, тому вибір відразу впав на нього.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • У першу чергу, звичайно, це Telegram. Тут новини, робочі чатики, переписки.
  • Обожнюю планування і розумію, що мене це ще більше структурує, тому без Google Calendar не обходиться мій день. Планую в ньому все, навіть особисті зустрічі.
  • Instagram також щодня в моєму житті. Читаю новини, відпочиваю, доначу на нові збори та за можливості допомагаю.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Коли жити, як не зараз? Син допомагає мені пережити важкі емоційні моменти, що стосуються війни. А для нього хочеться зробити щасливе дитинство, тому й намагаємось разом із чоловіком показувати йому інше, щасливе та безтурботне життя. 

Плануємо ще трохи відчути зимової казки та поїхати з сім’єю на ВДНГ. Крім зимової казки, там ще наразі працює Артпростір «ILLUMINARIUM. Магія світла». Думаю, що цікаво буде не тільки дітям, але й дорослим.

А також рекомендую відвідати Національний цирк України, а саме новорічне шоу «Нове Різдво. Циркове свято». Сподобалось, що тварин у цирку стає все менше, і це не може не радувати.

Саме шоу дуже яскраве, насичене та цікаве. Діти та дорослі дивились із задоволенням.

Дуже люблю відвідувати театр і мрію потрапити на виставу «Конотопська відьма». Але, на жаль, квитки забирають просто за секунди, тому я поки лише полюю за ними 🙂

Розкажіть друзям про новину

Нове відео