09 Чер 2023, 18:31
PR

Підтримка тварин з Херсонщини, твіт ООН, «це більше не працює». Ретроспектива тижня з Катериною Ковалюк

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Катерина Ковалюк, директорка з управління репутацією та КСВ Kormotech.

Як минув тиждень?

По-перше, оперативно спланували проєкт підтримки тварин із Херсонщини. Новини вівторка вибили з колії — воістину, не можна недооцінювати масштабів російської людської тупості/цинізму/жорстокості. Ми навчились стискатись у пружину та за лічені хвилини направляти енергію цієї пружини туди, де її найбільше потребують саме зараз. Але це ще один урок — з таким ворогом варто бути готовими до всього, буквально.

Ми навчились стискатись у пружину та за лічені хвилини направляти енергію цієї пружини туди, де її найбільше потребують саме зараз.

Командою нашої ініціативи Save Pets of Ukraine разом з ГО «Елемент Життя» та фондом U-Hearts вже в перші 24 години передали 1500 кг корму (приблизно 4000 порцій) на Херсонщину, а також амуніцію для транспортування тварин, спеціальні рюкзаки для людей, які евакуюються з тваринами, смаколики. У кінці травня ми отримали велику партію допомоги від експонентів однієї з найбільших галузевих подій ZooMark, де Kormotech представляв свої продукти та власне ініціативу, яка за більш як рік існування врятувала понад 300 000 тварин, що страждають від російської війни в Україні. Досвід підтримки евакуації у нас є. Однак, через рік від вторгнення і надійні партнери. Адже сам у полі не воїн. 

Компанії, які дозволяють працювати з чотирилапими, стають магнітом для людей, які також сповідують концепцію компаньйонства. 

По-друге, ми анонсували Всеукраїнську акцію «Візьми собаку на роботу» з CLUB 4 PAWS. 11 років тому ми започаткували її в Україні. З того часу куруємо її щороку. Цьогоріч можна приєднатись до глобальної традиції 23 червня 2023. Це свого роду траял — можливість компаніям спробувати, як воно. Водночас ми маємо інструкцію, як належно підготуватись, аби спробувати, та як перетворити робочі простори на дружні до собак на постійній основі. Це про відповідальність та радість водночас. Ми на Kormotech так працюємо нон-стоп. Ефект неймовірний. Це і атмосфера, і терапевтичний ефект від пристуності хвостиків в офісі чи укритті. Разом із тим наш кейс довів, що компанії, які дозволяють працювати з чотирилапими, стають магнітом для людей, які також сповідують концепцію компаньйонства. 

Відкриття тижня

Вкотре і вкотре захоплююся згуртованістю українців у протистоянні ворогу та взаємодопомозі. Херсонщина стала місцем болю і сили водночас.

 Що дістало за тиждень?

Це нормально — змінювати й реформувати системи, які перестали відповідати вимогам часу. 

Традиційно — русня. Новини вівторка розбили серце. І так, твіт ООН про день російської мови в момент, коли росія навмисно цинічно вчинила найбільшу техногенну катастрофу в Європі за останні десятиліття — це не просто про комунікаційний факап. Це історія про те, що в житті людей/організацій/систем/держав часом приходить момент, коли необхідність визнати «це більше не працює» припирає до стіни і настає момент рішень, а не їх імітації. Це нормально — змінювати й реформувати системи, які перестали відповідати вимогам часу. 

Ну а ми працюємо, виготовляємо та доставляємо високоякісний продукт у 40 країн світу, рятуємо тварин із нашою командою Save Pets of Ukraine, донатимо. І так, не боїмось змінювати підходи, якщо бачимо, що «так більше не працює».

Музика тижня

Дахабраха, BADBADNOTGOOD.

Що почитати?

Що подивитися?

Відео Ukrainer про українську культуру.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Grammarly, ChatGPT, The Economist.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Культурні івенти — головне місце наповнення.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео