Вірус грипу,  «Звір», тетралогія. Ретроспектива тижня з Іваном Кучеренко
16 Лют 2024, 12:41

Вірус грипу, «Звір», тетралогія. Ретроспектива тижня з Іваном Кучеренко

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Іван Кучеренко, директор департаменту інтернет-проєктів дивізіону Новини у Starlight Media.

Як минув тиждень?

Найменш продуктивно за останні місяці, і причина цьому, як не дивно, не у «довбаній рсні», а, в банальному вірусі грипу, про який на фоні загальної ситуації у країні всі, здається, забули. Ковід залишився десь у минулому житті, грип — ще далі. І відчуття, що тебе так сильно зміг скосити цей вірус, максимально дивує. Тому важливо дбати не тільки про себе, а і про людей навколо. Якщо захворів — вдягай маску, іди до лікаря, лікуйся та сиди вдома, допоки не перестанеш становити небезпеку. Маска — це не щось, що є обов’язковим тільки під час пандемії. Це елементарна норма безпеки в умовах, коли ти хворий та не хочеш розповсюджувати свої бацили на весь світ навколо. 

Відкриття тижня

Ще до хвороби разом із колегами по StarLightMedia відвідав виставу «Звір» у театрі Лесі Українки. Це надзвичайно сильна гостросоціальна драма драматургині Наталії Ігнатьєвої та режисера Даніїла Примачова про повернення ветерана з війни та те, як його сприймає родина та суспільство і як він намагається адаптуватися в новому для себе світі. 

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь
Виконавець головної ролі — Денис Капустін
Актори: Руслан Мірошніченко, Юлія Прилуцька, Денис Капустін

Якщо подивитись у трендах Google на запити, пов’язані з ПТСР, то стає зрозумілим, що з цим викликом для нас дуже важливо впоратись, бо велика кількість ветеранів буде потребувати уваги та максимальної обережності з боку суспільства. 

Що дістало за тиждень?

Сподіваюсь, що Національна поліція врешті-решт займеться цим питанням.

Таксі. І тут я говорю не стільки про окремих водіїв, які порушують правила дорожнього руху та ганяють по місту, наче на перегонах Формули-1, підрізаючи інші автівки та використовуючи смугу громадського транспорту, скільки про платформи, які нічого з цим не роблять, допоки ти сам не кинеш скаргу на таку поведінку водія. Це при тому, що технічні можливості платформ дозволяють визначати швидкість, з якою водій переміщується по місту, та порівнювати час подолання маршруту з реальним часом, який необхідний на його подолання за умов дотримання ПДД. Сподіваюсь, що Національна поліція врешті-решт займеться цим питанням, хоча хотілось би, щоб платформи на кшталт Uklon, Bolt та Uber самі збагнули, що з цим потрібно щось робити систематично. Як на мене, то міг би вийти чудовий проєкт корпоративної соціальної відповідальності.

Музика тижня

Apple Music. Не можу виділити щось одне окреме, бо алгоритми цієї музичної платформи вдало підбирають музику під будь-який настрій та потреби. Для мене вона звучить фоном, щоб зосередитись на тому, чим займаєшся в моменті — керування автівкою, робота, прогулянка з собакою. 

Що почитати?

Не буду радити щось із бізнес-літератури, бо порад тут вистачає і без мене 🙂 Нещодавно я вирішив перечитати в українському виданні тетралогію «Пісні Гіперіону» Дена Сіммонса, яку я багато років тому читав ще російською. Це вельми цікавий фантастичний твір, який однозначно сподобається всім фанатам космічної саги «Зоряних війн», «Фундації» Азімова та романів Роберта Гайнлайна. Про далеке майбутнє, в якому кожен має постійний доступ до інформації, об’єднаної в одну загальну інфосферу, де штучний інтелект врешті-решт здобув свідомість і при цьому не знищив людство (бо мав на нього інший план, ха-ха), а християнська релігія спочатку майже дісталась свого кінця, але потім відродилась з небувалою силою завдяки… а ось тут не буду спойлерити, хай це залишиться інтригою для тих, кого зацікавив цей твір 🙂 

Що подивитися?

. Нарешті цей видатний фантастичний твір отримав достойну екранізацію.

Напередодні довгоочікуваної прем’єри другої частини «Дюни», звичайно ж, першу частину. Нарешті цей видатний фантастичний твір отримав достойну екранізацію. Я з нетерпінням чекаю, коли голлівудські продюсери та сценаристи дістануться «Гіперіону» та інших не менш легендарних фантастичних творів. Але тенденції, коли з’являються екранізації культових франшиз на кшталт «Дюни», «Фундації» та “Fallout” не можуть не надихати. 

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Notes — стандартний застосунок Apple, який я використовую і на iPhone, і на MacBook. Це оптимальний для мене додаток для ведення нотаток та чеклістів, а також збереження потрібної інформації, яку можна швидко та легко структурувати та знаходити в будь-який час із будь-якого девайса, який є поруч. 

Месенджери — не буду виокремлювати якийсь один, оскільки по роботі користуюсь усіма, від Viber до Signal, бо з певними аудиторіями комунікація відбувається в певних месенджерах. 

monobank — це додаток, який, на мою думку, суттєво підсилив та спростив культуру донатів в Україні. Я намагаюсь донатити майже на кожний збір на потреби ЗСУ та інших Сил оборони, який бачу у стрічці, і випрацював для себе певну систему, яка це дозволяє. Бо кожен збір важливий, а маленьких донатів не буває. І завжди слід пам’ятати, що саме завдяки нашим захисникам я можу поділитися цими думками, а ви можете їх прочитати. 

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Долікуватися 🙂

Розкажіть друзям про новину