Стан 2022, робота як знеболювальне, добрий вайб. Ретроспектива тижня з Іваном Філіпповим
20 Січ 2023, 13:18

Стан 2022, робота як знеболювальне, добрий вайб. Ретроспектива тижня з Іваном Філіпповим

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Іван Філіппов, Strategic Architect Banda.

Як минув тиждень?

Дуже навантажений тиждень, багато стратегічних запитів зараз у країні. Але це все в радість, бо немає кращого знеболювального в ці трагічні дні (Дніпро, Соледар, Монастирський), ніж робота над новим запитом, який підсилить українців.

Відкриття тижня.

Для мене відкриття таке: критично мало людей розуміють, що саме зараз, у цей момент, іде нова технологічна революція у сфері AI. Мовні AI моделі саме зараз змінюють креативну сферу, та українці, попри війну, повинні бути в цій хвилі разом з глобал світом.

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Стратегічний юніт Banda, який я очолюю, уже активно використовує AI у дослідженнях, виявленні цінностей та будуванні ефективних стратегічних конструкцій. Та це ще я про Wardley mapping не починав, бо це надовго.

Що дістало за тиждень?

Українці знову почали не любити одне одного. Є відчуття, що забули нашу головну ідею, що врятувала всіх нас на початку війни. Битися один за одного. Кожен день. Попри те, що ми всі дуже різні. Люди втомились, але, вибачте, це зарано. Мінімум ще цей рік ми будемо у стані 2022. Тож треба більше терпіння та стійкості та поменше хейту одне одного.

Музика тижня

Я «захворів» з початком війни й чомусь не можу слухати музику. Але три треки точно можу порекомендувати:

Добрий вайб — це те, що я ціную.

Що почитати?

Зараз багато українців штурмують ринки глобал, то план мімнімум на читаня повинен складатися з двох книг: товста «Зіткнення культур» (довідник для тих, хто робить бізнес за кордоном) Річарда Льюіса та тоненька (але дуже корисна) «Конверсія» Кріса Сміта. Вести переговори та продавати цінність — мастхевна історія.

А для тих, кого ця професійна «муть» втомила, дуже рекомендую «Невідомі периферії Києва» Семена Широчина та Олександра Михайлика. Бо ці люди зробили легендарну й дуже якісну роботу по історії розбудови київських районів. Усього 8 книг згідно з описаними районами Києва. Але можна просто купити книгу про свій район та по-справжьному зблизитись із містом. І це не питання моди на урбанізм, а можливість відчути себе частиною довгої історії.

Що подивитись?

Безперечно, виступ Малькольма Гладуела на Brain Bar «What world awaits for gen Z?», де важливо звернути увагу на тезу про принципи роботи з людством та командами, які повинні змінитись з «баскетбол» (де ви вкладаєтесь в зірок) на «футбол» (де ви займаєтесь підтягуванням рівня найслабших гравців). Ці принципи будуть визначальними для багатьох сфер, де рівень людини важливий.

У вас немає питання «Що послухати?», а я не можу без подкастів. То навʼяжу рекомендацію — останній випуск подкасту MINCULTPRYVIT Нарімана Алієва з Максом Щербиною, який вийшов дуже кльовим та залишає після себе гарний веселий вайб. Коли у Макса виходило захопити ефір, він віджигав історіями. Кайф.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Miro, Slack та Medium. Мессенджери згадувати не будемо.

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

У нас із дружиною традиційна річна фотосесія з мопсом та в худі нового кольору від Wanderlust Антона Птушкіна. Цього разу — «лимонні». А піти я би рекомендував на екскурсію по Троєщині від ukrainianmodernism (пошукайте в Instagram), бо сам туди хочу, але не встигаю.

Але все це авжеж після базових тепер для кожного українця донатів на ЗСУ та допомоги близьким. Битися один за одного. Цьом.

Розкажіть друзям про новину