28 Жов 2022, 10:30

Напружений графік, Львівщина, вініл. Ретроспектива тижня з Борисом Цомая

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Борис Цомая, CMO Meest Ukraine.

Як минув тиждень?

Дуже швидко та майже непомітно: напружений графік, багато завдань, які потрібно вирішувати саме сьогодні, і ось, оглядаєшся — а день вже минув, так само і тиждень.

Але це добре, коли в такі складні та напружені часи ти зайнятий, зосереджений на своїй справі, маєш цікаві задачі та цілі. Зараз наша компанія готується до старту масштабного проєкту, тому тримаємо курс тільки вперед. 

Відкриття тижня.

Як і кожен тиждень, починаючи з 24 лютого, для мене відкриття — це наші люди, наші герої, які захищають країну, наші громадяни, хто продовжує працювати, щоб підтримувати економіку України, ремонтувати та відбудовувати інфраструктуру, забезпечувати повноцінне життя в країні, де триває війна, наші діти, які кожен день йдуть до школи, сідають за парти й отримують знання, впевнено дивлячись у майбутнє. Така нація непереможна.  

Що дістало за тиждень?

Одна відома історична постать колись сказала: «Коли ти зайнятий, тобі нема часу жалітись, боятись та сваритись». І дійсно, сам помічаю — коли багато роботи та різнопланових задач, нема часу відволікатись на те, що може тебе дратувати, ти не лишаєш зайвим емоціям та думкам жодної хвилини. Як усіх, мене втомлює певна невизначеність, очікування змін, але й тут найкращі ліки — це робота та спілкування з близькими та найдорожчими людьми. 

Музика тижня.

Поступово повертаюсь до свого хобі — це вініл. Учора придбав дві чудові платівки: альбом Imagine Dragons та дуже цікаве видання з рок-класики — Red Hot Chili Peppers «Live At The Pat OʼBrien Pavilion Del Mar», ще не слухав.

Що почитати?

Крок за кроком занурююсь у світ української сучасної художньої літератури. Особливо подобається серія історичних детективів, дуже рекомендую авторів: Андрій Кокотюха, Богдан Коломійчук, безумовно, Юрій Винничук. 

Але якраз на цьому тижні до рук потрапила зовсім інша книга — це динамічний детективний трилер із заплутаним сюжетом «Санаторій» британської письменниці Сари Пірс. Ця книга в 21-му році стала бестселером The New York Times. Якщо до вподоби такий жанр, рекомендую, читається дуже швидко, захоплює, тримає в напрузі. Я подужав за 5 днів. 

Що подивитися?

Прихильникам епічних серіалів HBO раджу подивитися заключну серію 1-го сезону «Дім Дракона», приквела саги «Гра Престолів», що вийшла цього тижня. Враження двояке, остання серія трошки покращила загальну оцінку та додала динаміки та інтриги, якої мені не вистачало, мабуть, зробили навмисно, щоб зацікавити та прокласти місток до наступного сезону, як же все це передбачувано. Хочу спробувати книгу, цікаво порівняти, хоча в результаті впевнений… 

Взагалі, почався сезон NBA, тому для мене як шанувальника баскетболу не стоїть питання, що подивитись у вільний час 😀

Ваш топ-3 застосунків на телефоні.

Ті, якими користуюсь частіше: Telegram, Waze, Teams.

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

Зараз по роботі мешкаю у Львові, тому кожні вихідні (коли вони є) користуємось з родиною нагодою та досліджуємо Львівщину, тут дуже багато фантастичних за своєю красою та мальовничістю місць: гори, водоспади, скелі та печери, старовині замки та фортеці. Сміливо відкривайте будь-який туристичний дайджест, стільки цікавих локацій, які гарантовано не розчарують. Головне — мати час та бажання… Цими вихідними будемо ловити теплі жовтневі дні та виберемось до водоспаду Кам’янка, це чудове та енергетичне місце. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео