19 Сер 2022, 10:30

140 BPM, маловідома українська музика, Галерний острів. Ретроспектива тижня з Романом Геращенко

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Роман Геращенко, CEO & Founder Sasquatch Digital.

Як минув тиждень?

Пролетів, як метеорний потік, через який зараз проходить наша планета. Sasquatch Digital активно працює й потребує уваги. Ще маю багато поточних справ, до того ж варто схопити літо за хвіст і відпочити. Хочу на природі, але поки мимо, тож вдається лише з келихом вина біля дому.

Відкриття тижня.

На цьому тижні без відкриттів. Емоційно торкнули новини про Крим і те, що Держкіно ліквідує «Довженко-Центр». Ще запам’яталося, як художники розмалювали соняшниками купу пошкоджених автомобілів у Ірпіні. Контрастна емоційна робота.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Що дістало за тиждень?

Необов’язковість. Здавалося, зараз час, коли потрібно максимально активізуватся, увімкнути всі ресурси на повну та валити під 140 BPM. На цьому тижні ми закривали декілька позицій — і я зіштовхнувся з тим, що люди досі можуть дозволити собі критичну халатність у комунікації. Проігнорувати повідомлення, недбало виконати тестове завдання, не поставити важливі запитання. Не робіть так.

Музика тижня.

Останнім часом я захопився добірками маловідомої української музики. Це джаз, інді 90-х чи непопулярна популярна музика. Рекомендую читачам MMR перейняти моє захоплення та музичним фоном наступного тижня вибрати такі матеріали:

Що почитати?

Живу в режимі «одна книга на рік», бо всю інформацію отримую з інтернету. Вдома лежить колекція книжок у невідкритих поліетиленових пакуваннях, тому радник у цьому пункті я не дуже. Але все ж таки дещо маю: відкрийте для себе категорію графічних романів для дорослих.  Наприклад, «Блексед», «Проповідник», «Казки», «Трансметрополітан» — це не просто комікси. Це книги, ключовим елементом яких виступає графіка, а не текст. До того ж вони отримували престижні нагороди та видані українською. Єдиний нюанс: інколи вони потрапляють у категорію NSFW.

Що подивитися?

Дивіться на світ широко розплющеними очима та помічайте тільки хороше. Якщо ж говорити про вечірній кінозал на дивані, то рекомендую такі фільми (всі датовані 2022 роком).

  • Серіал «The Sаndmаn». Цікавий перш за все тим, хто захоплюється творчістю Ніла Геймана.
  • Мінісеріал «King of Stonks» буде цікавим спеціалістам зі стартапів і фінтех-галузі: гучні корпоративи, мутки з державними компаніями, клієнти з порноіндустрії, інвестори-бандити та рецепт створення ідеального тандему двох директорів.
  • Документальний фільм «Behind the Curve». Про послідовників теорії пласкої Землі та про те, як спілкуватися з тими, хто дотримується інших поглядів.
  • Документалка «Trust No One: The Hunt for the Crypto King». Розслідування криптоафери.
  • Документальна стрічка «Trainwreck: Woodstock ’99». Чому через 30 років не вдалося повторити фестиваль Woodstock.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні.

Google-календар, Worksection, Telegram. 

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

На вихідних виходимо подалі й насолоджуємося прогулянками: якщо вийти зранку й повернутися ввечері, то виконаєте приблизно дводенну норму кроків. Маршрутом можете обрати прогулянку барами Подолу/Арсеналу. Тим більше, що в неділю з 17:00 в Arsenal XXII буде проходити вечірка “VERTUHA x VOGNYK BAR”, на якій гратимуть Vlad Fisun, Alinikus, Serge Jazzmate і Seba Korecky.

На велосипеді ваші шанси провести більш насичені вихідні зростуть у декілька разів. Маршрутів багато, я рекомендую дослідити Галерний острів, оскільки там: 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео