20 Вер 2022, 11:35

Репер Lil Nas X записав гімн чемпіонату League of Legends

Riot Games, команда розробників відеогри League of Legends, залучила репера Lil Nas X до цьогорічного чемпіонату світу.

У рамках партнерства артист виступить наживо у Chase Center у Сан-Франциско 5 листопада на церемонії відкриття чемпіонату, що був організований Mastercard. Він також розробив внутрішньоігровий скін Prestige Empyrean K’Sante, який вийде 3 листопада і буде доступний до 14 листопада. Цей скін не можна купити безпосередньо, але його потрібно заробити, граючи в League of Legends або Riot. Інша назва ігор, Teamfight Tactics.

Lil Nas X має випустити за тиждень до заходу, що охоплює 11 регіонів, пісню, яка стала гімном чемпіонату, Star Walkin, щоб створити додатковий ажіотаж. Тематичні гімни довгий час були маркетинговою тактикою для брендів, хоча останнім часом багато хто змінив стратегію, розмістивши пісні на TikTok та інших соціальних платформах.

Популярність ігор різко зросла під час пандемії. У 2021 році фінал чемпіонату світу з League of Legends переглянули 73,9 млн людей, що значно більше в порівнянні з 46 мільйонами, які дивилися його в 2020 році. Таке партнерство могло б допомогти розвинути цей імпульс у поєднанні з відомими спонсорами сезону, включаючи Bud Light, Grubhub, Verizon та Buffalo Wild Wings.

Популярний серед молодих споживачів Lil Nas X нещодавно співпрацював з іншими брендами, які, ймовірно, хочуть налагодити зв’язок зі споживачами покоління Z та покоління Alpha. Минулого року Taco Bell назвав артиста своїм «директором з впливу», і мережа ресторанів фаст-фуду з’явилася у кліпі Lil Nas X на пісню «Sun Goes Down».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео