24 Мар 2022, 10:09

Renault припиняє роботу в росії

Renault заявив, що припиняє роботу в росії.

Цей крок був зроблений на тлі зростаючого тиску щодо присутності французької компанії в росії, що триває, після того, як країна вторглася в Україну. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав до глобального бойкоту Renault.

«За своєю частиною в АвтоВАЗі, Renault Group оцінює доступні варіанти з урахуванням поточного середовища та з урахуванням відповідального ставлення до своїх 45 000 співробітників у Росії», — йдеться у заяві.

«Renault Group нагадує, що вона вже вживає необхідних заходів для дотримання міжнародних санкцій», — йдеться в першій з початку війни заяві компанії. У заяві не згадується про кризу в Україні.

Раніше, 25 лютого, компанія компанія призупинила діяльність заводу зі збору автомобілів у Росії через брак деталей, але недощавно відновила. Президент України Володимир Зеленський звинуватив Renault у фінансуванні війни та заявив, що компанія, серед інших французьких бізнесів, має припинити «фінансувати вбивства дітей, жінок та зґвалтування».

Кулеба написав у Twitter: «Я вітаю заяву @renaultgroup про припинення промислової діяльності в Росії. Відповідальний крок на тлі варварської агресії Росії, що триває, проти України».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео