21 Вер 2022, 11:53

Рекламний ролик закликав мам ставати підприємцями

ZenBusiness, універсальна платформа для запуску, ведення та розвитку успішного бізнесу, і агентство JOAN Creative прагнуть допомогти матерям стати сьогодні підприємцями, а завтра – лідерами.

Під час пандемії майже 3,5 мільйони мам перевернули своє професійне життя з ніг на голову через те, що втратили роботу або змушені були доглядати дітей на дистанційному навчанні. Ця пауза в роботі змусила жінок переглянути своє ставлення до неї.

Кампанія #MomsMeanBusiness покликана розширити можливості та спонукати мам стати підприємцями.

ZenBusiness надасть кожній мамі в Америці можливість безкоштовно створити ТОВ, починаючи з вересня.

«Мами – всі типи мам – вже мають навички, необхідні для успіху як власника бізнесу, від рішучості до терпіння, творчості та багато іншого. Починати новий бізнес може здатися страшним, але мама уже має важку роботу. Володіння бізнесом цілком можливо і дозволяє їм займатися своїми захопленнями, а також гнучко заробляти на життя на своїх умовах», – сказав Росс Бурдорф, генеральний директор і співзасновник ZenBusiness. «Ми бачили, що більша частина Великого зречення була викликана мамами, але ми також очікуємо, що більша частина Великого відродження робочої сили здійснюватиметься мамами-підприємцями».

«Це не кампанія, це заклик до зброї. Матері пішли з роботи, бо це їм не личить. хто може змінити все це, розпочавши бізнес, у якому вони хотіли б працювати. Чому матері не повинні бути тими, хто знову винаходить те, як виглядає робота? Мам не зупинити. Ось тут і з’являється ZenBusiness». – сказав Джеймі Робінсон, співзасновник та головний креативний директор JOAN.

Кампанія орієнтована на діджитал технології та починається з ролика і багатоетапної кампанії соціальної активності.

Фільм створений для того, щоб надихнути матерів і допомогти їм опанувати свою силу і зрозуміти, що вони можуть все. У ньому звучить заклик: «Почати бізнес. Змінити світ. Ми вас підтримаємо». Фільм був створений командою з працюючих мам: режисер, монтажер, колорист і головна акторка – всі вони мами.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео