17 Май 2022, 12:38

Рейтинг розмірів гідності Президентів: FAVBET Tech презентувала новий проєкт

Вранці 24 лютого росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Завдяки спротиву української армії та сил самооборони з першого дня агресії російська армія зазнає значних втрат у живій силі і техніці. Немає жодних сумнівів у неминучості нашої перемоги, адже вона вже є у нашій силі та єдності.

Західні партнери запевняють Україну у своїй підтримці та готові направляти допомогу. Та наскільки великий розмір гідності у їхніх президентів? Цим питанням зацікавився Сергій Неклева, засновник івент-агенства S*EVENT: 

У цього хлопця сталеві яйця — говорили з кожної праски, чомусь захотілося зафіксувати золотий стандарт та дізнатися «ваги» решти президентів.
Сергій Неклева
засновник івент-агенства S*EVENT

Від ідеї до реалізації — 3 тижні.

Ідею підтримали FAVBET Tech — компанія-розробник програмного забезпечення, яка понад 20 років створює продукти для ігор та розваг.

Останні політичні події надихнули на створення рейтингу у жанрі політичної карикатури. Через інформативно-викривлений образ вдалося зобразити ключових лідерів світу та привернути увагу до Володимира Зеленського, який у воєнний час показує найбільшу гідність.

Особисто для мене цензури не існує. Свобода вираження думки в карикатурі набагато більша. Основне завдання політичної карикатури — критикувати, а не створювати візуальні прикраси до подій. Через карикатури нам вдалося показати, хто насправді є лідером, а хто — лише робить вигляд.
Артем Скрипник
СЕО FAVBET Tech

Днями Володимир Зеленський оголосив про запуск глобальної ініціативи United 24. Головна мета проєкту —збір коштів на підтримку України. Кожен відвідувач сайту bigballs.in.ua може зробити донейт в один клік із будь-якої країни світу. 

Незважаючи на гумористичний підхід до одиниці виміру, сподіваємось на серйозне ставлення до результатів голосування.

Віримо у перемогу та Президента!

Расскажите друзьям про новость

Новое видео