29 Июн 2022, 13:58

Red Bull створив гіперкар, натхненний гоночними автомобілями Формули-1

Red Bull вперше для бренду енергетичних напоїв створив гібридний гіперкар, натхненний своїми автомобілями-переможцями Формули-1. RB17 був анонсований у Twitter командою Red Bull Racing і мав відкрити «нову еру високопродуктивних автомобілів».

Двомісний автомобіль оснащений гібридним двигуном V8 потужністю 1100 кінських сил і нагадує болід Формули-1, але з дверима та дахом. Фактично виробництво автомобіля збігається з метою Red Bull зі створення власного двигуна для своїх автомобілів F1 до 2025 року, коли в спорті буде введено зовсім новий набір правил.

RB17 матиме ціну, гідну Формули-1, щоб відповідати його характеристикам – 6,1 мільйона доларів. Однак покупець отримає не тільки автомобіль, але й повний досвід Red Bull Racing з доступом до симуляторів команди, які використовуються для підготовки водіїв до гонок, а також до тренувань на трасі.

Для технічного обслуговування завод у Мілтон-Кінсі, де виготовляються справжні автомобілі F1, також буде гаражем для володаря автомобіля. Тільки 50 таких автомобілів виставлені на продаж, і Red Bull має намір знайти справжніх фанатів перегонів, які зможуть гідно оцінити їх.

Автомобіль розроблявся головним технічним директором Адріаном Ньюі, який був автором усіх п’яти автомобілів Red Bull, які виграли чемпіонат, а також компанія Aston Martin Valkyrie.

Мало того, що автомобіль має двигун, аналогічний нинішнім автомобілям F1, він також використовує ту ж технологію, щоб використовувати переваги таких речей, як притискна сила, яку використовують гоночні автомобілі, щоб утримувати його близько до землі, щоб він міг рухатися швидше. Це дало би водіям максимально наближений досвід володіння автомобілем F1.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео