24 Тра 2024, 12:55

Реанімобілі від гравців Wargaming та здійснення мрій дітей: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

1+1 media та співак MONATIK здійснили мрію хлопця, тато та дідусь якого загинули під час окупації Маріуполя

У межах благодійного проєкту «Здійсни мрію» команда 1+1 media долучилася до здійснення мрії підопічного благодійного фонду «Діти Героїв» 14-річного Андрія Дегтярьова. Хлопцю вдалося зустрітися зі своїм кумиром — артистом MONATIK. Зустріч відбулася в рідному місті співака — Луцьку, яке Андрій довгий час хотів відвідати, адже дуже полюбляє подорожувати Україною. Співак вручив школяру символічні подарунки, серед яких авторська «Книга мрій», а також запросив шанувальника на свій наступний концерт у Луцьку.

Тринадцять реанімобілів, придбаних за внески поціновувачів ігор Wargaming, вирушили рятувати життя

У жовтні минулого року творці легендарної гри World of Tanks запустили проєкт на підтримку українських медиків. До благодійної акції долучились гравці зі 115 країн, які допомогли зібрати понад 1 000 000 доларів на машини швидкої допомоги. Реанімобілі типу С, оснащені кращим обладнанням, вже вирушили у Вінницьку, Львівську, Київську, Одеську, Харківську, Чернігівську, Запорізьку, Сумську та Херсонську області.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
Команда лекторію Science Kids проведе інтерактивний квест для дітей 7—13 років з Харкова, Миколаєва та Одеси

У Харкові, Миколаєві та Одесі розпочався інтерактивний квест для дітей 7-13 років, який проводить команда лекторію Science Kids від INSCIENCE. За допомогою квесту учасники та учасниці зможуть розкрити свої вподобання у науці, зробити перші концепції STEM-проєктів і покращити психологічний стан в умовах війни. Квест проходитиме в рамках спільного проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Усі учасники та учасниці, які дійдуть до фіналу, отримають приємні подарунки від партнерів лекторію. А 30 найкращих робіт увійдуть до виставки на найбільшій науково-популярній конференції України INSCIENCE Conference 2024, що відбудеться у вересні в Києві. Переможці також отримають можливість поспілкуватися з митцями та вдосконалити свої проєкти.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео