17 Бер 2023, 14:41

Реаліті-шоу про неповнолітніх домогосподарок розповіло про кризу у США

Дитячі шлюби, шлюби до досягнення 18-річного віку, є порушенням прав людини, яке, як і раніше, широко поширене в усьому світі, але більшість американців не знають, що це серйозна проблема у Сполучених Штатах. Дитячі шлюби залишаються законними у 43 штатах і були законними у всіх 50 штатах до 2018 року. За оцінками, з 2000 року в США одружилися майже 300 000 неповнолітніх дівчат, з яких 86% вийшли заміж за дорослих чоловіків.

Щоб населення, нарешті, звернуло увагу на цю національну кризу, Unchained At Last, єдина організація, яка займається припиненням примусових та дитячих шлюбів у США, та AREA 23, що належить маркетинговій компанії IPG Health, переклали своє повідомлення у форму, від якої американці не можуть відвернутися — реаліті-шоу. Разом вони запустили «UNSEEN HOUSEWIVES», що чимось нагадує посилання на серіал «Відчайдушні домогосподарки».

«До сьогодні 10-річну дівчинку можуть віддати батьки і змусити вийти заміж за дорослого чоловіка», — говорить Фрейді Рейс, яка пережила примусовий шлюб, стала активісткою, засновницею і виконавчим директором Unchained At Last. «Вона зґвалтована. Піддана аб’юзу. Вона втрачає свою свободу. І вона ще не настільки доросла, щоби подавати на розлучення».

«UNSEEN HOUSEWIVES» — фальшиве реаліті-шоу, засноване на реальних історіях дівчат, що пережили ранній шлюб. Заключна фраза шоу: «Це шоу не повинно продовжуватися».

Прем’єра трейлера фільму відбулася в Комісії ООН зі статусу жінок як для онлайн, так і для офлайн-відвідувачів. Згодом відео було опубліковано в мережі і підтримано соціальною кампанією, у рамках якої «домогосподарки» стають інфлюенсерами, діляться своїми історіями і підвищують поінформованість своїх однолітків-підлітків у 43 штатах, де дитячі шлюби все ще дозволені законом.

«Дитячі шлюби мають значний вплив на розвиток дітей зі значними емоційними, фізичними, сексуальними, психологічними, економічними та освітніми наслідками, які є катастрофічними для розвитку дитини та її життєвого шляху», — сказала Рейс. «Ми старанно працюємо на національному рівні та на рівні окремих штатів, щоб покласти край цьому жаху. І ми сподіваємося, що UNSEEN HOUSEWIVES допоможуть вивести нас із цього».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео