12 Тра 2023, 12:36

Раян Рейнольдс переконав зірку «Обов’язок присяжних», що той заслуговує на довіру

Оператор мобільної віртуальної мережі в Сполучених Штатах, що використовує мережу оператора T-Mobile, Mint Mobile співпрацював з Раяном Рейнольдсом, щоб розповісти, що пишається тим, що може утримувати низькі ціни, незважаючи на інфляцію.

Голлівудська знаменитість і улюбленець рекламних агентств Раян Рейнольдс знявся у ролику з героєм мок’юментарі «Обов’язок присяжних» від Amazon Рональдом Гладденом. У короткому рекламному ролику Рейнольдс запевняє Гладдена, що, незважаючи на проблеми з довірою після того, як його обдурили в ролі улюбленого присяжного Америки, він може на нього покластися.

Обіймаючи зірку реаліті-шоу, Рейнольдс зізнався: «Ти можеш мені довіряти. Я актор». Незважаючи на зростання вартості майже всього, оператор мобільного зв’язку з гордістю утримує свої тарифи на рівні 15 доларів на місяць.

Компанія Mint Mobile, що входить до мережі T-Mobile у США, була заснована у 2016 році, а за всіма її злегка жартівливими рекламними роликами стоїть рекламне агентство Рейнольда Maximum Efforts.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео