16 Сер 2022, 16:20

Проєкт, створений для вшанування пам’яті загиблих військових, отримав Red Dot: Best of the Best

Креативна агенція Plai Büro отримала міжнародну нагороду Red Dot: Best of the Best. Найвищою оцінкою команду агенції відзначили у категорії брендингу за роботу над проєктом “Що таке пам’ятати”.

Проєкт “Що таке пам’ятати” — це комплексне кросс-дисциплінарне дослідження, глибокий аналіз політики та наявних практик вшанування пам’яті загиблих військових у російсько-українській війні.

Ми — те, що ми пам’ятаємо. Саме тому вшанування пам’яті — це важлива складова формування громадянської свідомості та національної ідентичності.
Радана Ренко
креативна директорка Plai Buro

Що залишається у пам’яті українців? Часто, це формальність, узагальнення. Саме ця ідея узагальненого, а тому неповного, і стала в основі ідеї брендингу проєкту. У ньому присутній гротескний шрифт, проте деякі літери подаються у відбитку, показуючи, як пам’ять схильна тьмяніти з часом.

Логотипом ми обрали сонях, який є офіційним символом Дня пам’яті захисників України. За допомогою спіралі Ферма  трансформували соняшник у динамічний образ, де образ зернят натякає своїми обрисами на дірки від куль.
Мілена Бабіна
артдиректорка проєкту

Фінальним елементом айдентики стала червона крапля, як символ рани, яка не загоїлася.

Цю перемогу у агенції присвячують героям України та висловлюють безмежну вдячність кожній людині, яка наразі захищає Батьківщину.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео