23 Вер 2022, 11:29

Платформа онлайн-знайомств запропонувала свої послуги у метавсесвіті

Платформа онлайн-знайомств Dating.com вирішила увійти у віртуальну реальність. Компанія відкрила «простір мета-знайомств для сучасних одиноких людей» на платформі Decentraland, віртуальному світі на основі блокчейну, який став популярним порталом у метавсесвіті, що набирає популярності.

Dating.com просуває свій новий досвід частково, заявляючи, що віртуальні знайомства краще за особисті знайомства: «Побачення у віртуальній реальності за допомогою аватарів дозволяють людям створювати зв’язки без будь-яких матеріалістичних, поверхневих факторів чи суджень, які вони могли б зробити або яким вони можуть піддатися у зовнішньому, фізичному світі», — йдеться у заяві компанії. «Самотні можуть будувати відносини, орієнтовані на особистість, спільні цінності та спільні інтереси, не побоюючись витрачати час та гроші на офлайн-побаченнях».

Компанія також схиляється до усунення географічних бар’єрів, які забезпечують віртуальну реальність, царством, за словами компанії, «де відстань не є перешкодою для пошуку метча». З цією метою вона почне свій новий досвід віртуальних знайомств з того, що він називає «весіллям року»: три міжконтинентальні пари, кожна з яких зустрілася на Dating.com, будуть об’єднані в блокчейн-шлюбі. Свідоцтва про шлюб, природно, будуть NFT (користувачі також зможуть дарувати NFT один одному, як «вищу ознаку діджитал кохання», змішуючись у віртуальному просторі).

Хоча для багатьох це все ще здається чужим поняттям, така форма побачень, яка зосереджена навколо віртуальних аватарів, а не людей з плоті та крові, поступово набирає обертів. Наприклад, у липні HBO випустив документальний фільм «We Met in Virtual Reality», повністю знятий у віртуальній реальності, в якому розповідаються історії пар, що познайомилися у VRChat.

«Це ідеальний час для запуску продуктів мета-знайомств, тому що після багатьох років COVID-19 люди більш відкриті для використання технологій для знайомства один з одним, а апаратне та програмне забезпечення AR/VR удосконалюються з рекордною швидкістю», – К. Дж. Дхалівал, директор зі стратегії у Dating. Материнська компанія com Dating Group повідомила: «З появою таких технологій, як крипта, NFT, аватари та діджитал рендеринг, нарешті стало можливим створити віртуальний світ, паралельний нашому, де люди можуть взаємодіяти та здійснювати угоди, як вони це роблять у реальному світі».

Питання безпеки, безперечно, стануть все більш актуальною темою для розмов в індустрії онлайн-знайомств, оскільки вона продовжує просуватися у метавсесвіт. В останні місяці віртуальні секс-вечірки в Roblox і принаймні один випадок сексуального насильства на платформі Meta Horizon Worlds дали зрозуміти, що метавсесвіту зрештою можуть знадобитися деякі заходи правоохоронних органів — хоча поки не зовсім ясно, як це буде здійснено.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео