16 Чер 2022, 16:30

Pinterest співпрацюватиме з відеоплатформою для створення 50 шоу

Pinterest підписав глобальне стратегічне партнерство з відеомережею, що пропонує онлайн-аудиторії програми, пов’язані з їжею та подорожами, Tastemade до 2023 року, щоб масштабувати креаторів, контент та прямі трансляції на Pinterest.

В рамках партнерства Tastemade випустить 50 нових шоу, які дебютуватимуть ексклюзивно на Pinterest у вигляді нових франшиз контенту та ідей пінів, мультисторінкових відеопінів Pinterest. У цих серіях, розроблених спільно з Pinterest, візьмуть участь таланти з спільнот креаторів Tastemade і Pinterest з усього світу, і вони будуть проводитися як мінімум вісьмома різними мовами глобальних студій Tastemade у США, Латинській Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Tastemade також проведе серію особистих заходів для креаторів у студіях Tastemade по всьому світу в Лос-Анджелесі, Лондоні, Токіо, Джакарті, Мумбаї, Сан-Паулу та Буенос-Айресі, які є також ключовими міжнародними ринками Pinterest. Креатори з Pinterest та Tastemade зберуться разом для створення спільноти, активацій та навчальних занять, спрямованих на підвищення якості відеорозповідей та загальної взаємодії на платформі Pinterest.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Tastemade також випускатиме сотні годин нових програм для прямих трансляцій для Pinterest TV. Прямі трансляції, зняті в студіях Tastemade, будуть спрямовані на збільшення загальної кількості глядачів, залучення старих глядачів, тестування шопінг поведінки та підтримка об’єднання спільноти.

Малік Дюкард, директор з контенту Pinterest, сказав: «Як один із наших найбільших відео-партнерів у світі, я був дуже вражений тим, як Tastemade розширила свою платформу, постійно надавала контент та підвищувала цінність Pinterest. Це природне продовження нашого існуючого партнерства, оскільки ми масштабуємо наш контент та зусилля креаторів у Pinterest, і я дуже радий створити щось ще більше, щоб надихати пінерів більшою кількістю мов світу».

Ларрі Фітцгіббон, співзасновник і головний виконавчий директор Tastemade, додав: «Найбільші тенденції в медіа зараз пов’язані з відео, створенням контенту та прямою трансляцією — і це партнерство торкається всіх трьох аспектів у глобальному масштабі. Ми маємо великий досвід глибокого залучення аудиторії Pinterest, і ми раді допомогти ще більшій кількості креаторів Pinterest перейти від натхнення до реалізації за допомогою відео».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео