25 Жов 2022, 11:42

Pinterest почав створювати новий відеоконтент з Лувром

Pinterest оголосив про нову активацію у партнерстві з Лувром, яка дозволить користувачам познайомитись з історичною художньою галереєю за допомогою відеоконтенту у додатку.

Серія відеороликів перенесе користувачів за лаштунки та продемонструє невидимі елементи простору, надаючи більше можливостей для взаємодії.

«У серії оригінальних відеороликів «A look at the Louvre» розповідається про музейні шедеври та архітектуру на перехресті століть. Контент включає незвичайні тури, щоб відкрити для себе як його колекції, так і внутрішні двори та сходи музею, а також незвичайні місця. Ролики запрошують глядачів помилуватись деталями у музеї, такими як красиво оброблені стелі та види з вікон».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Нова ініціатива призначена для розширення оригінального програмування Pinterest і перетворення його більше на місце для розваг, поряд з покупками – хоча покупки залишаються ключовим напрямком програми, і Pinterest зазначає, що він також прагне підвищити свої можливості для прямих трансляцій.

«Мета полягає в тому, щоб розвинути екосистему креаторів, збагатити виробництво контенту та розігнати стрімінги на Pinterest. Найближчими місяцями в основних категоріях Pinterest, таких як кулінарія, подорожі, прикраси та багато іншого, буде представлено більше оригінальних програм».

Стрімінги стали Святим Граалем електронної комерції: кожна платформа, зацікавлена ​​у продажах у додатках, тепер прагне інтегрувати покупки у прямому ефірі та слідувати тенденціям, популярним на азіатських ринках.

Покупки у прямому ефірі тепер стали звичайним явищем у Китаї та деяких інших регіонах. І хоча західна аудиторія ще не була така відкрита для цього досвіду, якщо він приживеться, це може стати величезною можливістю для бізнесу, а також забезпечити рятувальне коло для креаторів завдяки прямій монетизації в додатку.

Pinterest, який тепер позиціонує себе як «платформа для відкриттів» із нахилом на продукти, теж хотів би приєднатися до цієї хвилі. Таким чином, хоча ця нова ініціатива прямо зараз більше зосереджена на історії культури та залученні користувачів за допомогою унікального тематичного контенту, у довгостроковій перспективі більш розважальне відео врешті-решт призведе до більшої кількості можливостей для продажу через нього.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео