Традиційні королеви краси можуть незабаром розділити свої пояси та діадеми з королевами, створеними за допомогою алгоритмів. Конкурс «Міс ШІ», започаткований World AI Creator Awards (WAICAs), є першим у своєму роді змаганням, де аватари, створені штучним інтелектом, змагаються за віртуальний аналог корони «Міс світу».
Окрім бездоганних облич та бездоганних кодів, конкурсанток також оцінюватимуть за унікальним набором критеріїв. Враховуватимуться такі конкурсні кліше, як краса та врівноваженість, а також відповіді на питання інтерв’ю на кшталт: «Якби ви могли загадати одну мрію, щоб зробити світ кращим, якою б вона була?», а також перевірятимуться технічні навички, що стоять за створенням персонажів.
А Міс Піксельна Досконалість має бути ще й Міс Популярність. «Соціальний вплив», який базуватиметься на показниках залученості конкурсанток та зростанні аудиторії на таких платформах, як Instagram, також буде враховано.
«Міс ШІ» оцінюватиме змішане журі, до складу якого увійдуть як впливові люди, так і не люди. Інфлюенсери ШІ Емілі Пеллегріні та Айтана Лопес поділяться своїм диджитал досвідом, а експерт з маркетингу Ендрю Блок та історикиня конкурсу Саллі-Енн Фосетт поділяться досвідом з реального світу.
Заявки приймаються від усіх генераторів ШІ, включаючи DeepAI, Midjourney і навіть саморобні моделі, а 10 найкращих учасниць будуть оголошені 10 травня.
Конкурс відкривається майже через 150 років після першого реального конкурсу краси, що ілюструє еволюцію ідеалів краси.
Переможниці конкурсу «Міс ШІ» отримають грошовий приз у розмірі 5 000 доларів США, менторство та PR-підтримку для переможниці, а також додаткові освітні можливості та рекламну підтримку для тих, хто посів друге місце.