08 Вер 2022, 17:16

Pantone спрогнозував кольори сезону весна-літо 2023

Pantone поділився відтінками, які, за його прогнозами, будуть прикрашати подіуми весною та влітку 2023 року.

Звіт цього року відображає нове покоління людей, які примиряються зі світом, що змінюється під час виходу з пандемії. Відтінки — це велика кількість яскравих і заспокійливих тонів, які репрезентують новий інтерес до життя. Контрастний набір відтінків символізує потребу виражати себе новими та захоплюючими способами.

Леатріс Ейсман, виконавчий директор Інституту кольору Pantone, заявляє: «Кольори весни/літа 2023 підібрані для нової ери, в яку ми вступаємо. Змішуючи ескапізм з реальністю, благополуччям і радістю, ми прагнемо охопити екстремальне розмаїття настрою та кольору. У колірній історії цього сезону є практичність і простота, і в той же час у ній є натхненне, життєво важливе почуття гри».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Розкажіть друзям про новину

Нове відео