22 Бер 2023, 11:50

Pantone розширив палітру відтінків шкіри вперше за десять років

Інститут кольору Pantone розширив палітру, що визначає кольори шкіри. Замість 110 відтінків вона має тепер 138 тонів. Тепер у слова “nude” стало на 28 відтінків більше.

Посібник Pantone SkinTone існує вже понад десять років і є докладним довідником відтінків людської шкіри. Його розширили для того, щоб збільшувати інклюзивність та представленість різних кольорів шкіри в світі.

«Посібник SkinTone 2023 присвячений безперервним зусиллям Pantone, спрямованим на видимість всіх відтінків шкіри, які тільки можна собі уявити, і переконатися, що цей посібник відображає справжній колір у ширшому спектрі, — кажуть в Інституті кольору. — Наша мета — надати всеосяжний глобальний продукт як у діджитал, так і у фізичному просторі, який відображав би суспільство та надавав би можливість компаніям пропонувати більш інклюзивні кольорові поєднання для своєї аудиторії».

«Інклюзивність кольорів завжди була важливою частиною нашої роботи, і ми з нетерпінням чекаємо того, щоб очолити цю позицію в цій наступній еволюції наших продуктів».

Технологія Pantone SkinTone дозволяє виробникам телевізорів, смартфонів і планшетів, дисплеїв і принтерів перевіряти свої пристрої на те, що Pantone описує як «достовірне відтворення» тонів шкіри, а значення цих тонів визначається поточними специфікаціями Pantone. За словами компанії, це нове спеціальне видання посібника SkinTone відзначає 10-ту річницю роботи над продуктом і включає 28 нових динамічних відтінків, які збільшують загальну кількість відтінків до 138, і інтегровано в цифрову платформу Pantone, Pantone Connect.

28 нових відтінків включають більший набір темніших тонів і жовтих відтінків, створених на прохання клієнтів Pantone, які шукають конкретні кольори, які краще їх представляють.

Оскільки світ став більш гібридним, люди, які працюють у моді, дизайні та б’юті сфері, повинні переконатися, що точні відтінки шкіри бездоганно включені в їхні діджитал та фізичні робочі процеси.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео