02 Сер 2022, 15:52

Онлайн-платформа з пошуку роботи нагадує, що для перемоги та донатів на ЗСУ потрібно працювати

Перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua запустила діджитал кампанію, в якій сповіщає пошукачів про повернення вакансій із початку повномасштабної війни. Чи справді це так?

Що саме відбувається зараз із ринком праці? 

Лідери за кількістю вакансій – Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця. Тут зосереджено близько 67% усіх вакансій. Найбільш динамічно кількість вакансій зростає в Києві. До столиці активно повертаються люди, оживає бізнес. Три найпопулярніші рубрики вакансій у Києві – ІТ, виробництво та продажі. 

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Поступово відновлюється ситуація і з віддаленою роботою. Загалом в Україні кількість дистанційних вакансій скоротилася вдвічі. До війни було близько 6000 таких пропозицій, зараз – близько 3000.

Починаючи з 5 квітня ринок перейшов до фази адаптації й до сьогодні в ній перебуває. Зараз на ринку є близько 30% вакансій від довоєнного рівня.

У новій кампанії “Вакансії повертаються” ми б хотіли нагадати, що задля перемоги та донатів на ЗСУ потрібно працювати, як ніколи. Саме зараз з’являються вакансії, тож час адаптуватися до нового сьогодні.
Юлія Далібук
СМО robota.ua
Ми обрали за ідею те, що супроводжує наших пошукачів у їх буднях, те, що знайоме та із відчуттям “нормальності” – це предмети роботи. Руль для водія, ноут для it, для бухгалтера – таблиці. Усі вони закликають продовжувати працювати на перемогу.
Ольга Саранча
бренд-менеджер robota.ua

Кампанію було створено за допомогою креативного агентства IAMIDEA.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео