19 Чер 2024, 13:07

Олімпійська команда з художньої гімнастики знялась для кампанії українського ювелірного бренду

Цьогорічні Олімпійські ігри надзвичайно важливі для нашої країни — очі всього світу будуть прикуті до українських спортсменів. Вони ті, що всупереч війні, ракети, тривоги не здались і борються за перемогу. Спортсмени цього року будуть боротися не лише за титули, а покажуть, що вони є символами непохитної волі та відваги, демонструючи всьому світу незламність духу України в умовах випробувань.

Український ювелірний бренд Dukachi виступили організатором і спонсором проєкту з Федерацією гімнастики України, аби підкреслити та показати силу олімпійської команди з художньої гімнастики, нескореність українських спортсменок, їх витривалість та силу характеру, які вони демонструють кожного дня на шляху до Олімпійських ігор.

Ця команда — це гордість України, адже вони зміцнюють авторитет країни на міжнародній арені, і в такий важкий час для країни важливо підтримувати українських чемпіонів та розповідати про них.

Проєкт складається з серії фотографій, зроблених відомим українським фотографом Степаном Лісовським та відео Андрія Жижка. 

За кожним впевненим та граційним рухом дівчат стоїть титанічна робота, роки тренувань, сліз, травми, проте водночас перемоги, тріумфи та щастя. Кожна з них несе в собі глибину та незламність, і стає прикладом, який у найважчі моменти є мотивацією не здаватися. 

Попри міцний характер, дівчатам як ніколи зараз потрібна підтримка, вони повинні відчувати, що за ними стоїть народ, який вірить та розуміє, що кожна перемога дівчат — це перемога всієї країни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео