22 Бер 2024, 11:36

Олена Ведмідь стала власницею та CEO комунікаційної агенції Postmen

В лютому 2024 року Олена Ведмідь очолила команду Postmen. Понад 10 років Олена зміцнювала позицію агенції на ринку. Її професіоналізм і відданість допомагали в досягненні значних здобутків, а взаємодія і підтримка команди привели її до позиції СЕО.

Олена стала невід’ємною частиною команди у 2013 році, виступаючи в ролі HR.

Крім того, вона має більше 20 років досвіду в таких сферах, як: журналістика, PR, реклама та маркетинг. Вона також займається портретною фотографією, є авторкою офіційного портрету Президента України 2014-2019 років та співвласницею найбільшої в Україні бібліотеки фотокниг і артбуків.

«Ми говоримо, що Postmen — це люди. І це не просто слова. Я вірю в нашу команду. Ми зібрали найкращих і створили для нас найкращий офіс — затишний, дружній, з любов’ю до тварин, з власними традиціями, походами в гори, читанням книжок, переглядом фільмів та, безумовно, з високими стандартами до роботи. 

Тепер я переконана, що Postmen — це не просто люди. Це люди, на яких можна розраховувати в будь-яких ситуаціях.

Моя мета: не просто продовжувати проєкти, які розпочав Ярослав, а й розвивати та створювати нове. Я хочу, щоб ми і далі були ефективними і корисними партнерами для наших клієнтів», — сказала Олена Ведмідь.

Нагадаємо, що 10 лютого раптово пішов з життя керівник та засновник Postmen Ярослав Ведмідь, який заснував агенцію у 2013 році та очолював її понад 10 років.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео