08 Сер 2022, 16:11

Нові кросівки Adidas представлені у коробці з грибів

Adidas Originals та дизайнер вуличного одягу Деніел Бейлі, якого найчастіше називають Mr Bailey, об’єдналися та створили кросівки adidas Originals OZLUCENT.

Для упаковки кросівок використали екологічні матеріали. Мішок з цукрової тростини, що імітує «капюшон» медузи, та об’ємну коробку, виготовлену з міцелію грибів.

Коробка розроблена за допомогою студії досліджень та розробок Black Ink Projects, а англійська компанія Magical Mushroom Company виростила та надала біорозкладний грибний матеріал.

Упаковка з грибів природно водостійка і, якщо її розбити на дрібніші шматочки, розкладається у землі протягом 45 днів. Її також можна змішувати з харчовими відходами після використання для перетворення на альтернативу біогазу, електрики або паливу.

Крім того, у сухих умовах вона є довговічною та розрахована на 30 років зберігання.

В основі дизайну кросівок закладено три етапи життєвого циклу місячної медузи або Aurelia Aurita. Поліп, прикріплений до океанського дна, ефір — так званий зародок медузи та її кінцева форма.

Масивна підошва кросівок виконана у формі поліпа, а з неї виходить поліуретановий кейдж, який покриває всю основу пари. Останній виготовлений з трьох з’єднаних між собою конструкцій та доповнений затяжками замість шнурівки, що міцно фіксують стопу. Під кейджем розмістили неопренову основу у вигляді високої панчохи на блискавці.

Взуття Ozlucent випустили лімітованим тиражем та дебютувало в додатку Adidas CONFIRMED і на сайті Бейлі, хоча подробиці випуску ще не оголошені.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео