04 Гру 2023, 17:22

Нова версія гри «Гусак» підкреслила жорстокість виробництва фуа-гра

З наближенням Різдва і плануванням святкових меню з усілякими гастрономічними делікатесами, одним з пунктів, який може викликати суперечки у багатьох покупців, є фуа-гра.

Качок, які використовуються для виробництва фуа-гра, можуть насильно годувати, утримувати в нелюдських умовах і піддавати процесам, які неприродно збільшують печінку в 10 разів від її звичайного об’єму. У результаті такої жорстокості виробництво фуа-гра було заборонено в багатьох європейських країнах, проте споживання все ще залишається високим, а імпорт продукту не заборонений.

Зважаючи на наближення святкового сезону, Wakker Dier, голландська організація із захисту тварин хоче нагадати всім, хто планує меню з фуа-гра, про жорстокість, пов’язану з виробництвом цього делікатесу.

Креативна студія Mutant створила для зоозахисної організації версію відомої настільної гри «Гусак», у яку грають в Європі та США з 15 століття, коли Франческо де Медічі з Італії подарував її королю Іспанії Філіпу.

На перший погляд, гра виглядає як традиційна версія, проте для нової версії замінили класичні зображення на моторошні ілюстрації деяких жахливих процедур, що використовуються та проводяться над тваринами під час виробництва фуа-гра, а також змінили правила гри.

В оригінальній грі «Гусак» гравець міг опинитися у «в’язниці» або «ставку», у новій версії гусей жорстоко годують силоміць, у них пробивають стравохід або спалахує пташиний грип — правдиве відображення реалій життя гусей у виробництві фуа-гра.

У рамках кампанії, що розпочалася як інфлюенсерська, невелика партія настільних ігор буде надіслана голландським захисникам прав тварин, а також буде розміщено ролик на соціальних каналах організації.

Навіть ресторани, які мають у своєму меню фуа-гра, отримали цю моторошну гру, яка безпосередньо зіштовхує їх з похмурою реальністю, що стоїть за цією стравою.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео