14 Гру 2022, 14:47

Нотатки, сторіс в стилі BeReal та інше: Instagram запустив нові функції

З наближенням святкового сезону Meta анонсувала кілька нових інструментів зв’язку в Instagram.

«Нотатки – це короткі повідомлення до 60 символів, що містять лише текст та смайлики. Щоб залишити нотатку, перейдіть до верхньої частини папки “Вхідні”, виберіть підписників, на яких ви підписані, або людей зі списку “Близькі друзі”, і ваша замітка буде відображатися у верхній частині папки “Вхідні” протягом 24 годин. Відповіді на нотатки будуть надходити у вигляді особистих повідомлень у вашу поштову скриньку». — пояснила Meta

Цей варіант — ще одна спроба Instagram спиратися на той факт, що зараз більше людей взаємодіють у повідомленнях, аніж публікують у своїй основній стрічці.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Більшість людей використовують канали для пошуку контенту та використовують обмін повідомленнями для глибших зв’язків». — пояснив Марк Цукерберг.

«Під час тестування ми дізналися, що людям подобається легкий і простий спосіб поділитися тим, що в них на думці, і розпочати розмову. Від запиту рекомендацій до обміну тим, що вони роблять, Нотатки дають людям невимушений та спонтанний спосіб виразити себе та зв’язатися один з одним».

Meta також хоче оновити функцію групового чату, додавши нові групові профілі, які будуть видно лише членам групи, та спільні колекції.

Групові профілі — це фактично спільні профілі, в яких можна публікувати контент для розваги групи (який не буде доступний підписникам), а спільні колекції дозволять зберігати публікації до приватної колекції у груповому чаті.

Крім того, Meta додає новий вид сторіс Відверті або Candid Stories, як на платформі BeReal, що тестувалися протягом кількох останніх місяців.

Як і на BeReal, Відверті сторіс пропонують зафіксувати і поділитися тим, що юзер робить в даний момент, в сторіс, яке потім видно лише тим, хто також поділився своїм.

Після того, як юзер запустить свою першу сторіс, Instagram буде продовжувати пропонувати юзеру і його контактам щоденні повідомлення про захоплення ще одного сторіс і ділитися тим, чим він займається в даний момент часу.

У цьому році платформа BeReal продемонструвала величезне зростання і навіть виграла недавнє звання «Додаток року» для iOS.

Meta розповіла, що також тестує Candid для Facebook.

Meta привернула увагу своїм новим стікером «Додай своє» у сторіс із новою підказкою «Передай», щоб запросити більше людей до участі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео