31 Бер 2023, 16:29

Nike випустив перший одяг для менструацій

Критичні дні можуть створювати великі незручності для тих, хто регулярно тренується, і компанія Nike хоче покласти цьому край.

Хоча гігант спортивного одягу не може позбутися фізичного дискомфорту, який часто виникає під час менструації, у нього є технологія, що дозволяє зупинити протікання. З 2019 року Nike працює над власним матеріалом у власній лабораторії спортивних досліджень. У результаті вийшов ультратонкий вбираючий матеріал «Leak Protection: Period».

Спеціальний матеріал, що вперше з’явився в шортах Nike One, має двошарову вставку, яка вбирає вологу та утримує кров від протікання. Він був підданий штучній менструації та випробуваний на спортсменах протягом «тисяч годин».

Шорти додатково перешкоджають протіканню завдяки невидимим вбудованим трусикам та підтримуючому шву. У Nike кажуть, що створили 30 прототипів одягу, перш ніж зупинилися на ідеальній посадці для комфорту і руху.

«Страх протікання є реальним і не лише в підлітковому віці, а й протягом усього періоду менструації», – пояснює Ліза Гібсон, старша менеджерка проекту з інновацій в одязі Nike. «Nike Leak Protection: Period призначений для людей з менструацією на всіх етапах життя, щоб надати їм додатковий рівень впевненості, щоб вони могли почуватися безпечно під час усіх видів спорту та руху». Гібсон вважає, що ця технологія «змінить життя людей».

Гібсон розповіла, що дівчата кидають спорт удвічі частіше, ніж хлопці, і частково це пов’язано з тривогою через протікання.

Останнім часом спортивні команди переробили свою форму, щоб позбутися білих шортів, щоб вирішити ці щомісячні болі. Жіноча футбольна команда «Орландо Прайд», наприклад, минулого місяця ввела чорні шорти до своїх запасних комплектів, щоб дати можливість учасницям команди продовжувати грати.

Наступним на черзі спортивного бар’єру Nike є модель Pro Short, яку матимуть 13 партнерських федерацій на чемпіонаті світу з футболу серед жінок 2023 року.

Шорти One Leak Protection: Period Short, доступні у маленьких та великих розмірах, з’являться у офлайн-магазинах та онлайн-магазині Nike вже у квітні.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео