Після 24 лютого російська армія перестала бути “другою армією світу”. Натомість для них назавжди залишились нові ярлики — окупанти, гвалтівники, орки та інші. Але найбільше за ними закріпилось нове ім’я — “свинособаки”.
Агенція Bickerstaff.835 вважає таке ім’я окупантів образливим для собак. Тому креативники вирішили зробити інструкцію, як легко відрізнити собак від свинособак і проілюструвати її. Креативники зайшли ще далі — зробити ці наглядні ілюстрації NFT токенами. Так розпочався проєкт BARK (Best Artists Raise Kindness) для допомоги Гостомельському притулку.
У притулку в Гостомелі нині понад 500 собак та близько 200 котів. Вони пережили обстріли та окупацію. Зараз тваринам потрібна медична допомога, власникам не вистачає коштів на їжу і воду для улюбленців. До благодійного проєкту долучились понад 20 українських ілюстраторів, деякі з них вже достатньо відомі в Україні і закордоном. Вся інформація про митців зібрана у Twitter акаунті проєкту — там можна подивитися процес роботи, прочитати думки авторів, і дізнатись як на ілюстраторів вплинула війна.
Креативний директор Bickerstaff.835, Ілля Ануфрієнко розповідає:
Для того, аби задонатити на їжу та лікування хоробрим тваринам, агенція створила сайт проєкту. Також креативники розробили доступну інструкцію по створенню крипто-гаманця. На сайті також зібрані NFT ілюстрації та уся необхідна інформація, як допомогти притулку. Наприклад, для тих, хто не хоче створювати крипто-гаманець і купувати ілюстрацію, можна просто задонатити на рахунок притулку.
Для тих, хто все ж таки захотів отримати унікальну ілюстрацію і допомогти тваринам — Bickerstaff.835 розробили ексклюзивні офлайн-додатки до NFT. Так, власник ілюстрації може отримати військовий шеврон, як власну відзнаку у ролі лідера вільних собак; ім’я власника може з’явитися на спеціальній Алеї зірок Гостомельського притулку собак; і VIP-пропуск до Гостомельського притулку з безкоштовним пожиттєвим доступом чухати та бавити тварин у будь-який час.
BARK from bickerstaff.742 on Vimeo.