15 Чер 2022, 10:05

Netflix запустить реаліті-шоу за мотивами серіалу «Гра в кальмара»

Після новин про другий сезон серіалу «Гра в кальмара» Netflix оголосив, що створюватиме реаліті-шоу на основі цієї концепції, що, за його словами, є «найбільшим реаліті-конкурсом за всю історію».

Поки що мало що відомо про характер реального конкурсу, але стрімінговий гігант повідомив, що у ньому візьмуть участь 456 гравців, які змагатимуться за шанс отримати приз у розмірі 4,56 млн доларів. За словами Netflix, є найбільшим одноразовим грошовим призом в історії телебачення.

У шоу будуть представлені ігри, натхненні оригінальним шоу, а також новинки. Але щоб фанати «Гри в кальмара» не турбувалися, що це буде надто схоже на серіал, в якому лузерів було вбито, Netflix запевняє, що «ставки високі, але в цій грі найгірша доля — повернутися додому з порожніми руками».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Конкурс складатиметься з 10 епізодів і буде знятий у Великій Британії в рамках співпраці між Studio Lambert та ITV Studios’ The Garden.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео