17 Тра 2024, 10:33

Netflix та Ladurée представили колекцію макарунів та тістечок, натхненних «Бріджертонами»

До довгоочікуваного виходу 3 сезону серіалу «Бріджертони» стримінгова платформа Netflix та продакшн-компанія Shondaland об’єдналися зі знаменитою кондитерською Ladurée, щоб створити колекцію ласощів, які ідеально підходять для чаювання.

Новина за темою
Netflix випустив колекцію десертів, напоїв та кухонного приладдя, натхненну «Бріджертонами»

Ця унікальна колаборація перегукується зі світом серіалу, який розгортається в епоху британського Регентства, та його найбільш культовими персонажами, які ніколи не втрачають можливості провести час у дружньому колі за чашкою чаю.

Асортимент пропонує вишуканий асортимент макарунів та тістечок зі смаком меду, лимону та чаю, представлені в коробках у формі ромба — символу вічного кохання, що характеризує культовий серіал Netflix. Для нетерплячих колекція вже доступна в дуже обмеженій кількості на офіційному сайті Ladurée та в 13 кондитерських Ladurée у Франції та за кордоном.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Крім того, колекція супроводжується ексклюзивним чаюванням для шанувальників, які завітають до кондитерської Ladurée на Єлисейських полях. Занурені в обстановку, яка неодмінно нагадає їм про лондонський вищий світ, вони зможуть скуштувати унікальний асортимент, приготований шеф-кухарем Жюльєном Альваресом та його командою.

У меню: тістечка з колекції, ванільно-лимонно-імбирно-ванільна булочка з ванільним цукром, торт Сент-оноре з шоколадом та кардамоном, малиново-рожева пахлава, макаруни, мінісендвічі та напій Regency Blue Chai, створений спеціально для цієї нагоди. Дегустації відбуватимуться лише по п’ятницях та суботах до 29 червня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео