27 Чер 2022, 15:03

Netflix поділився постерами до серіалу «Дивні дива»

Шанувальники «Дивних див» з нетерпінням чекають на вихід другої частини четвертого сезону. Напередодні цього релізу Netflix доручив бразильському ілюстратору Butcher Billy розробити постери, що висвітлюють найбільш визначні моменти і символи з кожного епізоду.

Багато в чому завдяки ретроспективній естетиці серіалу та глибоким відсиланням до поп-культури четвертий сезон цього науково-фантастичного серіалу став блокбастером. Це принесло стрімінговому гіганту найбільший вікенд прем’єри телешоу, і серіал став найпопулярнішим англомовним шоу Netflix за один тиждень, повідомляє Deadline.

Netflix опублікував перших п’ять постерів. Останні два готуються.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

IllustrationX, агент Butcher Billy, описує, що художник спочатку накидає свої концепції, перш ніж експортувати їх на свій Mac. «Хоча він створює свої роботи в діджитал вигляді, він в захваті від друку, образами та творчими концепціями 70-х, 80-х і 90-х років і любить маленькі недосконалості, що існували до веб-ери», — пояснюється на сайті.

Епізод 1: «Клуб пекельного полум’я»
Епізод 2: «Прокляття Векни»
Епізод 3: «Чудовисько й супергероїня»
Епізод 4: «Любий Біллі»
Епізод 5: «Проєкт «Ніна»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео