27 Чер 2022, 15:03

Netflix поділився постерами до серіалу «Дивні дива»

Шанувальники «Дивних див» з нетерпінням чекають на вихід другої частини четвертого сезону. Напередодні цього релізу Netflix доручив бразильському ілюстратору Butcher Billy розробити постери, що висвітлюють найбільш визначні моменти і символи з кожного епізоду.

Багато в чому завдяки ретроспективній естетиці серіалу та глибоким відсиланням до поп-культури четвертий сезон цього науково-фантастичного серіалу став блокбастером. Це принесло стрімінговому гіганту найбільший вікенд прем’єри телешоу, і серіал став найпопулярнішим англомовним шоу Netflix за один тиждень, повідомляє Deadline.

Netflix опублікував перших п’ять постерів. Останні два готуються.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

IllustrationX, агент Butcher Billy, описує, що художник спочатку накидає свої концепції, перш ніж експортувати їх на свій Mac. «Хоча він створює свої роботи в діджитал вигляді, він в захваті від друку, образами та творчими концепціями 70-х, 80-х і 90-х років і любить маленькі недосконалості, що існували до веб-ери», — пояснюється на сайті.

Епізод 1: «Клуб пекельного полум’я»
Епізод 2: «Прокляття Векни»
Епізод 3: «Чудовисько й супергероїня»
Епізод 4: «Любий Біллі»
Епізод 5: «Проєкт «Ніна»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео