04 Гру 2023, 13:58

Найстрашніший букет квітів показав наслідки кліматичної кризи

Донедавна Антарктида вважалася стійкою до наслідків зміни клімату. У нещодавньому дослідженні, опублікованому в журналі Current Biology, було виявлено, що два місцевих види квіткових рослин, перлинниця антарктична та щучник антарктичний, зростають зі страшною та безпрецедентною швидкістю, що базується на історичних порівняннях між 2006 та 2019 роками.

З нагоди COP28, щорічної конференції з питань клімату, у якій беруть участь лідери світових урядів, екологічна організація Environmental Leadership Canada (ELC) та агентство Zulu Alpha Kilo об’єдналися, щоб представити «найстрашніший букет планети», який привертає увагу до природи і слугує символом широкомасштабних наслідків кліматичної кризи.

Кампанія включає ролик «The Planet’s Scariest Bouquet», що показав композицію з антарктичних квітів, і пояснив, що квіти дарують, щоб висловити любов, співчуття і подяку, але цей букет є символом бездіяльності і існує лише внаслідок зміни клімату.

Ролик має на меті закликати лідерів діяти, а також запросив людей надсилати диджитал версії букета представникам своїх урядів.

«Для нашої організації, яка прагне сформувати нове покоління екологічних лідерів задля збереження здоров’я нашої планети, ця кампанія є натхненням та дією, — каже Беата Расіцан, директорка з комунікацій ELC. — Ми хочемо, щоб ця кампанія надихала людей вимагати дій від лідерів. Фізичного букету цих квітів ніколи не повинно існувати, а надсилання диджитал букету показує, що ви очікуєте на термінове та амбітне лідерство на COP28 та після неї».

На кліматичній конференції також буде виставлена копія квітів, що зараз ростуть в Антарктиді, для присутніх можновладців, щоб слугувати суворим нагадуванням.

«Коли команда знайшла інформацію про квіти, які вперше ростуть в Антарктиді, ми одразу зрозуміли, що це саме та історія, яку потрібно розповісти світові на COP28», — сказав Зак Мруе, засновник і креативний голова Zulu Alpha Kilo.

Ролик був знятий незалежною продакшн-студією Zulubot і підтримується додатковими соціальними та диджитал проєктами.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео