07 Вер 2023, 10:22

На платформі YouTube з’являться онлайн-ігри

YouTube проводить нові експерименти і тестує онлайн-ігри на платформі.

«Якщо ви помітили, що для вас YouTube виглядає дещо інакше, ніж для вашого друга або члена сім’ї, ви, швидше за все, бачите один з таких експериментів. Не забудьте залишити YouTube відгук і повідомити про будь-які потенційні технічні проблеми — наші команди використовують цю інформацію та результати експериментів, щоб допомогти нам вирішити, чи варто, коли і як випускати ці функції ширше». — повідомила команда Youtube.

YouTube почав тестувати нову функцію на YouTube під назвою «Playables». Playables — це ігри, у які можна грати безпосередньо на YouTube як на настільних, так і на мобільних пристроях.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Якщо користувач бере участь у цьому експерименті, він побачить на YouTube розділ під назвою «Playables», який з’явиться поряд з іншим контентом на головній стрічці. Для початку команда платформи тестує його на обмеженій кількості користувачів. Такі користувачі можуть переглядати та керувати своєю історією відтворення та збереженим ігровим прогресом в Історії YouTube.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео