Михайло Шуранов приєднався до команди Smart Holding
06 Вер 2022, 14:10

Михайло Шуранов приєднався до команди Smart Holding

Михайло Шуранов приєднався до команди Smart Holding. Про це він повідомив у себе на сторінці Facebook.

Михайло працюватиме в компанії на посаді директора стратегічних комунікацій.

«Як директор із стратегічних комунікацій сподіваюсь бути корисним Смарт-Холдинг на шляху його трансформації у інвестиційну компанію із стандартами світового рівня». – написав Михайло.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Раніше Шуранов працював у компанії «Укртелекоом» на посаді PR-директора. До цього він обіймав посади директора зі зв’язків із громадськістю компанії «Київстар» та McDonald’s, працював спеціалістом з PR у компанії Avon, а також в агентстві Whitе’s International Public Relations.

Розкажіть друзям про новину