22 Тра 2024, 18:16

Miller Lite створив гриль, який зберігає пиво холодним

Гриль бренду Big Green Egg — ідеальний пристрій для приготування їжі на грилі. Але у гриля є один величезний конструктивний недолік — він не вміщує пиво. Бренд пива Miller Lite вирішив цю проблему. Big Green Egg об’єднався з Miller Lite, щоб випустити лімітовану серію грилів Big Green Egg Miller Lite Kegg.

«Пиво та гриль — це природне поєднання. Що може бути краще, ніж підсмажити бургер або шашлик з пивом у руці?, — сказала Енн Пандо, маркетинг-директорка Miller Lite. — Саме тому ми створили ідеального помічника для вашого гриля. Поки ви смажите на грилі на ідеальному вогні, Big Green Kegg зберігає чудовий смак Miller Lite холодним, тож час для грилю завжди смакує як час для Miller».

Запуск Big Green Egg Miller Lite Keg викликав ажіотаж по всій країні. Ентузіасти барбекю та любителі пива з нетерпінням чекають на цю лімітовану серію «EGG-аксесуарів». Щоб відсвяткувати випуск, Big Green Egg та Miller Lite влаштовують серію презентаційних заходів з живою музикою, барбекю-змаганнями та, звісно ж, великою кількістю Miller Lite.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Варто звернути увагу, що це не повна бочка пива. Це чверть бочки (2,5 л пива), і для того, щоб пиво було прохолодним, потрібно додати лід у керамічну камеру. За словами бренду Miller, Big Green Kegg не має температурного датчика, він просто призначений для того, щоб пиво залишалося холодним. Після цього можна злити розтоплений лід, замінити його новим льодом і продовжити вечірку.

Починаючи з 28 травня продукт буде доступний для клієнтів віку 21+ лише протягом трьох днів за ціною 350 доларів на сайті пивного бренду, доки не закінчаться запаси. Їх також продаватимуть кілька ритейлерів Big Green Egg.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео