20 Вер 2022, 12:32

Meta продовжила нарощувати міць Reels за допомогою нової функції для Facebook

Акцент Meta на Reels продовжується із введенням Facebook Reels API (інтерфейс програмування додатків), який дозволяє творити креаторам, великим виданням, платформам для створення мультимедіа та стороннім платформам управління соціальними мережами інтегрувати функцію «Share to Reels», дозволяючи людям ділитися Reels з інших програм безпосередньо на сторінках Facebook.

Новий API дозволяє обмінюватися Reels однією кнопкою без необхідності для користувачів сторонніх платформ оновлювати їх на Facebook у пізніший час, і це слідує за квітневим розгортанням функції шерінгу Reels,
яка надала людям можливість ділитися відео зі сторонніх додатків на Facebook Reels, а також дебютом Instagram Reels API у червні.

Meta пояснила у своєму блозі: «Ми розуміємо, що багато креаторів та брендів покладаються на сторонні інструменти при створенні Facebook Reels, і ми хочемо забезпечити простоту та легкість обміну відеоконтентом зі свого інструменту або застосунку на вибір через функцію «Share to Reels’ feature».

Компанія додала, що Facebook Reels API призначений для:

  • Платформи для створення контенту, які надають розширені інструменти для створення та редагування відео за рахунок використання функцій, включаючи редагування фону, субтитрів та шаблонів.
  • Великі видавці та креатори, які розробляють власні інструменти управління соціальними мережами, які можна безпосередньо інтегрувати та публікувати у Facebook Reels.
  • Платформи управління соціальними мережами, які підтримують різні інтеграції, що допомагають керувати, публікувати та планувати контент від імені брендів, компаній та користувачів.

Meta сказала, що розробники можуть отримати вигоду з інтеграції з Facebook Reels API, надавши людям доступ до більшої кількості сторонніх додатків, які можуть поширювати контент у Facebook Reels, дозволяючи людям створювати більш привабливі відео, які охоплюють різноманітну аудиторію, і допомагаючи креаторам збільшити охоплення, роблячи їх зміст більш помітним.

До партнерів, які вже інтегрували новий API, входить Jellysmack, який допомагає креаторам розширювати свої спільноти та збільшувати свої доходи на кількох платформах соціальних мереж; Sprout Social, який пропонує прослуховування та аналітику соціальних мереж, менеджмент, обслуговування клієнтів, комерцію та захист інтересів для агенцій та брендів; та Wix, платформа для створення, управління та розширення присутності в Інтернеті.

Директор Jellysmack з глобальних зв’язків з громадськістю та комунікацій Райан Донеган розповів, що платформа допомогла понад 200 креаторам активувати та монетизувати Facebook Reels всього за кілька місяців, опублікувавши для креаторів 13 тисяч Reels, які зібрали майже 4 мільярди переглядів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео