30 Вер 2022, 16:57

Мертвий CEO повернувся до життя, щоб нагадати компанії про нові способи роботи

Мертвий генеральний директор повернувся до життя на засіданні ради директорів, щоб сказати всім у своїй корпорації, що все, що вони думають про роботу, вигадане. Придуманий купкою таких самих, як і він. Понаднормова робота, робота у вихідні дні, звичайні п’ятниці, робочі кабінети та все інше. Люди винайшли мобільні телефони, комп’ютери, автомобілі, щоб полегшити собі життя, але не можуть переосмислити свої погляди на роботу?

Отже, зомбі нагадує їм піснею, що ще не пізно. За допомогою Upwork, компанії, що пропонує глобальний майданчик з пошуку роботи й низку програмних продуктів для роботодавців, які хочуть винаймати й керувати віддаленими спеціалістами.

Ролик «This Is How We Work Now» доповнений приголомшливими візуальними ефектами, відповідним акторським складом та пильною увагою до деталей, що дозволяють унікальній концепції досягти своєї кінематографічної слави. Відео передає повідомлення Upwork про те, що старі способи мертві — буквально.

«Що привабило мене в цьому проекті, так це те, що це така безглузда, надмірна історія, і все ж таки вона заснована на глибокій людській істині. Ми всі відчуваємо непереборний тиск, щоб дотримуватися правил і традицій минулого, не усвідомлюючи, що в наших силах створювати нові правила та нові традиції. (Я намагався і не зміг). Але, чесно кажучи, головна причина, через яку я це зробив, — це те, що я люблю знімати мертвих», — сказав режисер Іван Захаріаш.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео