29 Бер 2023, 14:28

McDonald’s в Україні співпрацюватиме з ще одним сервісом доставки

Чизбургер, Біг Мак, картоплю фрі та інші улюблені страви з ресторанів McDonald’s уже з 29 березня 2023 року можна буде замовити в додатку Bolt Food. Час доставки їжі – протягом 30 хвилин.

Відтепер у деяких містах України, де McDonald’s уже відновив роботу, у споживачів буде можливість замовити смачне меню через додаток Bolt Food. Запуск доставки відбуватиметься поетапно. З 29 березня в Bolt Food  буде представлений 21 ресторан McDonald’s у Києві та 4 ресторани – у Львові. Після закінчення тестового періоду, який необхідний для відпрацювання усіх процедур, у додатку стануть доступними решта ресторанів міста Київ та Львів. Поступово послуга доставки їжі з ресторанів McDonald’s у додатку Bolt Food розширюватиметься на інші міста України, де працює сервіс. 

Доставка з ресторанів McDonald’s діятиме в радіусі 2 км. Отримати замовлення можна буде протягом 30 хвилин.

McDonald’s – це легендарний бренд, і ми дуже раді, що Україна нарешті доєдналася до переліку країн, де Bolt Food та McDonald’s успішно співпрацюють і розвивають ринок доставки. Як тут не згадати неперевершену класику з відомого кінофільму: «Гадаю, що це початок чудової дружби». У виграші будуть усі, і насамперед українські споживачі.
Іван Гринчук
керівник напряму доставки їжі Bolt Food в Україні
Попри виклики воєнного часу, ми продовжуємо покращувати досвід клієнтів. Завдяки співпраці з новим партнером з доставки Bolt Food ми стаємо ще ближчими до наших клієнтів і надаємо їм можливість максимально зручно робити замовлення через звичний для них сервіс. Розвиток партнерств і розширення бізнесу сьогодні є дуже важливим для зміцнення української економіки та внеску в її подальше відновлення
Юлія Бадрітдінова
генеральна директорка МакДональдз в Україні, Чехії та Словаччині

Розкажіть друзям про новину

Нове відео