30 Лис 2022, 16:11

McDonald’s UAE почав навчати клієнтів водінню

Різновид сервісу, що дозволяє клієнтові забирати продукти не покидаючи авто, популярний як ніколи, проте кожному новому водієві потрібен час, щоб освоїтися на дорозі, а також у смузі drive-thru.

Компанія McDonald’s в ОАЕ звернула на це увагу і за допомогою Studio M (за підтримки агенції Publicis Groupe) вирішила співпрацювати з провідною автошколою Emirates Driving Institute для запуску першої у світі програми Drive-Thru.

Ця програма уроків була втілена в життя шляхом створення тимчасового, але реалістичного Drive-Thru в рамках практики водіння в Emirates Driving Institute та співпраці з інструкторами з водіння, щоб здивувати студентів новим уроком, на якому їх вчили, як орієнтуватися на дорозі біля ресторанів McDonald’s та скористатися послугою McDrive. Дорогою інструктори допомагали студентам бути точними в поворотах, зупинках та швидкості.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Drive-thru як ніколи популярний в ОАЕ. Це один із найзручніших способів забрати щось у дорогу. Але хоча це додає комфорту та зручності в життя людей, одна річ залишилася невирішеною: як їздити на Drive-Thru», – пояснює Калпеш Патанкар, головний креативний директор Leo Burnett OAE.

«Наша послуга Drive-Thru забезпечує зручність для нашої спільноти, і ми хочемо, щоб нові водії випробували її та навчилися безперешкодно переміщатися її смугами руху, створюючи при цьому незабутні враження», — говорить Валід Факіх, генеральний директор McDonald’s в ОАЕ.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео