03 Січ 2023, 13:51

McDonald’s Sweden побудував дім у метавсесвіті для тяжкохворих дітей

Компанія McDonald’s Sweden побудувала новий Дім Рональда Макдональда на платформі онлайн-ігор Roblox, куди важкохворі діти можуть запросити своїх друзів та зустрітися з іншими дітьми в аналогічних ситуаціях.

Діджитал будинок Roblox розроблений на основі побажань дітей, які зупинялися в Домі Рональда Макдональда. Агенція NORD DDB підтримала цю ініціативу і діджитал дім є частиною довгострокового проекту, в рамках якого будинок буде оновлюватися щороку.

Близько 4000 сімей з тяжкохворими дітьми щорічно зупиняються в одному із п’яти шведських домів Рональда Макдональда. Їм забезпечують сім’ям домашню обстановку, тоді як діти мають прямий доступ до необхідної допомоги. Дослідження показують, що перебування у Домі Рональда Макдональда та присутність сім’ї під час лікування позитивно впливають на одужання дітей. Медичний персонал також заявляє, що краще та швидше одужання дозволяє проводити більш жорстке лікування. У деяких випадках діти потребують спеціалізованої допомоги у лікарнях, які знаходяться далеко від їхнього фактичного проживання, що ускладнює спілкування дітей зі своїми друзями, що також може позитивно позначитися на добробуті дітей.

Щоб полегшити це, NORD DDB та McDonald’s Sweden об’єднали зусилля з британською компанією з розробки ігор Karta, щоб побудувати новий Дім Рональда Макдональда для благодійної організації Ronald McDonald House на ігровій платформі Roblox. Діджитал дім дозволяє дітям підтримувати зв’язок зі своїми друзями вдома, а також знайомитися з новими, оскільки гра об’єднує усі доми Рональда Макдональда у Швеції.

«Будинки Рональда Макдональда дозволяють важкохворим дітям бути поруч як з необхідним їм доглядом, так і зі своїми сім’ями, але вони часто знаходяться далеко від своїх будинків і, отже, від своїх друзів. Тому чудово, що тепер у Roblox є Дім Рональда Макдональда, куди діти можуть запросити своїх друзів, а також завести нових», — говорить Ліза Палм Даніельссон, генеральний секретар благодійного фонду Ronald McDonald House у Швеції.

Дітей заохочували вільно мріяти, коли вони допомагали проектувати новий будинок у Roblox, і тільки їхня власна уява могла накласти обмеження на те, як виглядатиме будинок. Декілька дітей хотіли в басейн, а інші хотіли покататися на санчатах. У результаті в грі завжди одночасно відбуваються чотири сезони. Діджитал будинок буде доступний лише дітям, які зупинялися в Домі Рональда Макдональда у Швеції, але потім діти можуть надіслати запрошення своїм друзям.

Ідея була розроблена NORD DDB, а будинок Roblox був створений спільно з Karta. Кампанія транслюватиметься через кіно, друковані медіа, DOOH, радіо та соціальні мережі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео